Субота, 17.03.2018, 09:08
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Для користувачів » Ваші статті для газети » Сільський зелений туризм-продовження (Господар садиби...)
Сільський зелений туризм-продовження
teoДата: П`ятниця, 09.07.2010, 13:23 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Господар садиби - не підприємець. А хто ж?

Про так званий зелений туризм в Україні заговорили вперше років десять тому. Однак цей вид діяльності почав розвиватися у найактивніших сільських громадах. 11% власників особистих селянських господарств хотіли б приймати у своїх оселях туристів, але не знають, як розпочати цю справу і куди звертатися по допомогу.

Немає законодавчих норм, які б узаконювали або впорядковували таку роботу.

Згідно із Законом "Про особисте селянське господарство", займатися зеленим туризмом українські селяни можуть без реєстрації підприємницької діяльності. Однак, як ми вже казали вище, визначення поняття "зелений туризм" немає. Тому селянинові доводиться платити податки як підприємцеві. Це, звичайно, гальмує процес і змушує більшість його учасників перебувати в тіні.

Володимир Кафарський, президент Федерації сільського туризму вважає, що держава мала б зробити елементарне - видати інформаційні довідники для туристів, у яких би зазначалося, де, як, у кого можна відпочити в селі. А поки що зелений туризм зависає в повітрі через те, що не прийнято вже згадуваний законопроект "Про сільський зелений туризм", який передбачає спрощену систему оподаткування і навіть звільнення від сплати податків тих сільських господарів, які приймають до восьми туристів.

Ніхто не переймається і проблемою страхування життя й здоров'я відпочиваючих, які приїжджають до сільських господарів самостійно, а не від туристичної фірми. Також поза увагою лишається розробка туристичних маршрутів. Немає жодного інформаційно-аналітичного центру, де міг би отримати консультацію сільський господар, який хоче зайнятися сільським туризмом. Більшість таких підприємців працюють за власним натхненням.

Крім того, сільський господар дуже мало може вплинути, наприклад, на будівництво інфраструктури, де потрібні значні капітальні вкладення. Від нього залежить лише те, що є в садибі. Отже затишок, комфорт, свіже молоко зранку ви завжди отримаєте. Але якщо село не газифіковане, дороги після легенького дощу перетворюються на багнюку, а автобус до райцентру їздить раз на місяць - найгостиннішому господареві важко буде заманити відпочиваючих.

Також потрібні: елементарний зв'язок - телефон, телеграф; належне медичне обслуговування - медпункт не за тридев'ять земель, а поруч; якісь додаткові розважальні заклади - станція прокату човнів, або велосипедів, або коней. Про сауни, басейни і спортивні майданчики взагалі не йдеться - добре було б, якби було...

Так само фортеці, старі палаци, печери, інші цікавинки старовини повинні бути в придатному для огляду стані, щоб нікого не привалило історичними пам'ятками і щоб у відпочиваючих, тобто у нас з вами, залишилися тільки приємні спогади...

Все це могла б забезпечити держава, якби дійсно дбала про розвиток цієї корисної і прибуткової галузі туризму.

Зорганізуватися має також і громада села. Якщо річка не вичищена, дерева не висаджені, а в селі немає доброзичливості до гостей, ніхто не дбає про відновлення традицій, обрядів, промислів, то навряд чи у таке село приїде багато туристів.

 
LuluДата: Середа, 27.03.2013, 23:21 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зелений туризм в Україні - це перспективна справа! Жаль, що іноді формальності реєстрації такого бізнесу, та різні проблеми, які випливають на поверхню - знайомство з податковою, фін. звітності і т.д. в більшості випадків лякають селян від ідеї займатися підприємницькою діяльністю. Хочу вас завірити, що все стало доступно та легко! Вам лише потрібно познайомитися з газетою "Все про бухгалтерський облік"http://www.vobu.com.ua/ і ви зрозумієте, що насправді немає нічого важкого! Успіхів вам!
 
carmakovaДата: Понеділок, 24.04.2017, 10:09 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
http://teoredak.at.ua
 
Форум » Для користувачів » Ваші статті для газети » Сільський зелений туризм-продовження (Господар садиби...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz