Субота, 17.03.2018, 09:09
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Для користувачів » Ваші статті для газети » Коментар-2 до статі "Зеленому туризму – зелену дорогу" (Загальні принципи організації обліку ...)
Коментар-2 до статі "Зеленому туризму – зелену дорогу"
teoДата: П`ятниця, 09.07.2010, 13:04 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Загальні принципи організації обліку
Таким чином, за відсутності спеціального закону щодо зеленого та сільського туризму для цілей організації діяльності з його надання слід виходити із загальних засад здійснення господарської діяльності в галузі туризму, які визначені Законом про туризм, і які цілком для цього придатні.
Так, ми кажемо, що невідомо, що таке зелений туризм. Але нам це за великим рахунком і не потрібно. Доки немає спеціального закону про такі види туризму, то, запропонувавши міському жителю проїзд до села на Косівщині, проживання там, харчування й екскурсію на Говерлу, ми все рівно створюємо туристичний продукт. А назвати його можна як завгодно. Хоч зеленим, хоч молодіжним, хоч дитячим. Тому у звичних нам туроператорів і турагентів проблем з оподаткування й обліку такого роду витрат не може бути.
Наприклад, для туроператорів витрати на організацію перевезення, проживання і культурно-масових заходыв за місцем проживання туриста — це витрати, які формують собівартість турпродукту, а кошти, отримані від туриста, — дохід. Для турагентів вартість сформованого туроператором турпродукту — це не витрати, бо має місце договір доручення. А доходом є винагорода, отримана від туроператора. Питання справляння ПДВ за операціями в галузі туризму регулює ст. 8 Закону про ПДВ і це питання у «ДК» розглядалося не раз, тому на ньому зупинятися не будемо. Більш проблематичними є питання обліку так званих характерних та супутніх туристичних послуг за місцем їх надання, які розглянемо в наступних номерах.
 
Форум » Для користувачів » Ваші статті для газети » Коментар-2 до статі "Зеленому туризму – зелену дорогу" (Загальні принципи організації обліку ...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz