Середа, 17.01.2018, 18:09
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Поважаємо старість і словом, і ділом
Напередодні Різдвяних свят волонтерський загін Волицької школи відвідав Базалійський будинок для пристарілих. Діти підготували святковий концерт із великої кількості чудових пісень, віршів, привітань. Треба було тільки бачити очі цих стареньких людей! Вони були наповнені якоюсь особливою радістю і теплом, а з милих, довірливих облич не зникали щасливі усмішки впродовж усієї зустрічі. За прекрасні пісні присутні щедро аплодували Ані Войтко, а Вікторія Лавренюк,  Даринка Василюк і Вікторія Чорна порадували стареньких веселими гуморесками.
 А як потішив бабусь і дідусів наш шкільний Миколай (Андрій Фомічов), коли зайшов до них із великим мішком солодких гостинців! В цю мить взагалі всі дуже розчулились, на очах з’явились сльози. Не забули діти і про тих мешканців будинку, які через великі проблеми із здоров’ям не були на концерті. Тому гостинці від Миколая вони отримали в палатах.

Категорія: Газета №2 11.01.2018 | Переглядів: 8 | Додав: Korespondent_g | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Казкове новорічне свято
Як завжди феєрично,  весело і цікаво пройшов новорічний ранок у Великолазучинській ЗОШ І-ІІ ступенів.  У святковому залі, біля ялинки-красуні , вітали усіх присутніх Дід Мороз і Снігуронька (Микола Цибуля і Анна Войтюк). Молодші школярі розвеселили глядачів інсценізаціями-казками  «Курочка Ряба», «Рукавичка», ролі яких виконували Олександр Демчук, Олександр Нагребельний,  Юрій Павлюк, Назарій Рижун, Олександр Войтюк, Роман Лядецький, Станіслав Кульчицький, Денис  Яцюк, Аліна Бас, Віта Джус, Дарина Нагребельна, Аліса Цвігун.  Вони розповідали вірші про зиму, водили хороводи, співали пісні, читали гуморески. Дівчатка виконали чарівний « Танець з  віялами»,  а разом із хлопчиками – український танок «Черевички». Співали солісти Аліна Бас, Віта Джус,  Софія Козак.

Категорія: Газета №2 11.01.2018 | Переглядів: 9 | Додав: Korespondent_g | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Наших дітей навчають творчі вчителі

З нетерпінням чекали Новорічних свят учні Строковецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Бо ж усі вони щиро вірять,  що новорічна казка оживає, що Дід Мороз та чарівна Снігурочка здійснюють  новорічні мрії та чудеса.
Щоб створити атмосферу свята, педагогічний та учнівський колективи доклали великих зусиль для виготовлення новорічних декорацій, які кожного року є неповторними, чарівними та казковими.
Новорічне свято розпочали наймолодші школярі, учні 1-4 класів чудовою казкою «Новорічний чобіток». Діти зуміли показати всю свою акторську майстерність, а їх костюми були по-справжньому казковими.

Категорія: Газета №2 11.01.2018 | Переглядів: 8 | Додав: Korespondent_g | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Щасливий Тайсон

Мудрі древні китайці недаремно один із років свого гороскопу присвятили собаці. Адже навряд чи знайдеться в природі  більш розумна, вірна та віддана людині тварина. Ким тільки не були собаки за їх кількатисячолітню історію одомашнення – охоронцями,  пастухами, рятівниками, розвідниками, пошуківцями, поштарями, їздовими та мисливцями. Про цих вірних супутників людини, ласкавих домашніх тварин, їх відданість та кмітливість складали легенди та перекази, писали повісті  та оповідання, знімали фільми.
Напевне, у кожній родині, де доглядають собак, є чимало зворушливих історій про своїх улюбленців. Бо ж, як правило,вони стають членами родин, про них піклуються, за них вболівають. Як про своїх справжніх менших друзів. Так і сталося в родині Матвія та Діни Зданюків з Гаврилівки. Півтора року тому їх менший син  Альоша взяв собі песика породи німецька вівчарка в одного господаря з Базалії. Назвав Тайсоном. З маленького кумедного собачки,  якого, звісно, всі полюбили,  той виростав у великого гарного пса. Та невдовзі з ним сталося нещастя. 

Категорія: Газета №2 11.01.2018 | Переглядів: 15 | Додав: Korespondent_g | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Його найбільше щастя

Ми завжди дуже прискіпливо шукаємо героя чи героїню «Доброго господаря». Адже, окрім працьовитості,  талановитості та  майстровитості, ця людина має володіти і такими якостями, як доброта, безкорисливість, милосердя. Про багатьох таких людей ми вже написали. Та, слава Богу, ще не про всіх. То ж наша сьогоднішня розповідь – про Володимира Павлюка з Лідихівки, майстра на всі руки, і просто хорошу людину. 
Виявився Володимир дуже скромним, врівноваженим, поміркованим. Буде йому літом вже 50 років, за своє життя зробив багато добрих справ, має гарну родину, і вже точно знає, в чому його найбільше щастя.
- Питаєте, від кого мені все передалося?, - усміхався, - певне, від діда мого, Спиридона, я був ще малий, як його не стало, то мені батько розказував.  Хто його не знав! Такий майстер був, сильний механізатор, все вмів робити, які ж були часи, все вручну, ще ж ложки виливав з алюмінію та гребінці. І батько мій, Володимир Спиридонович, все життя з технікою був зв’язаний, і пасічником був.

Категорія: Газета №2 11.01.2018 | Переглядів: 18 | Додав: Korespondent_g | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Знову колядували та щедрували
У ці святкові новорічні та різдвяні дні вірність народним традиціям знову продемонстрував фольклорний гурт Волицького сільського будинку культури. Знову директор Наталія Вдович та художній керівник Василь Поліщук зібрали любителів народного фольклору, розучили нові, ще неспівані колядки та щедрівки. Як і минулого року, репетиції проводили у сільській раді, знову запросив  їх туди Волицький сільський голова Василь Гуральник. Бо ж, на жаль, будинок культури так і не опалюється.
- Наша добра традиція не перервалася, - каже Наталія Вдович, - хоч майже весь склад гурту змінився. Залишилися ми з Василем Леонідовичем, секретар сільської ради Світлана Дробик та Марія Манчевська. А додалися Наталія Кратасюк, голова сільської ветеранської організації Леонід Кратасюк, Юлія Кучерук, Галина Ланчук, Надія Кушнірук, Валентина Кушнірук та Раїса Птащук, Снігуронька - Віта Шумельчук, Дід Мороз – Олександр Лавренюк. То ж у такому складі, сподіваємося, подарували чудові миттєвості відчуття свята, новорічно-різдвяний настрій і нашим землякам, і сусідам, та й у Теофіполь ми завітали.

Категорія: Газета № 1 4.01.2018 | Переглядів: 26 | Додав: Korespondent_g | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

Як підвищити рівень  заробітної плати
28 грудня відбулася остання у році, який минув, колегія райдержадміністрації. Участь у ній взяли керівники структурних підрозділів та РДА та державних установ, сільські та селищні голови. Насамперед головуючий Юрій Маєвський зазначив, що  має тверді наміри змінити модель спіпраці з очільниками територіальних громад, насамперед з тими, які не долучилися до підтримки найбільш проблемних питань розвитку галузей освіти, культури, охорони здоров’я, а також не внесли частку у фінансування будівництва спортивного комплексу районного будинку культури. 
Затим начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь поінформувала про роботу управління по додержанню мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення її рівня. Так, станом на 01.12.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати у  районі відсутня. У жовтні 2017 року середня заробітна плата штатних працівників району склала 5265,4 грн., що на 248,75 грн. більше в порівняні до вересня 2017 року та на 587,27 грн. більше до січня 2017 року.  Найвищий рівень середньої заробітної плати за жовтень 2017 року у розрізі галузей спостерігався у: вироблення і розподілення електроенергії – 6817,39 грн.; переробній промисловості – 6306,84 грн.; сільському господарстві – 5395,36 грн.

Категорія: Газета № 1 4.01.2018 | Переглядів: 21 | Додав: Korespondent_g | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

БЛАГОДІЙНИЙ  ЯРМАРОК
У складний для країни час, кожен громадянин як може, намагається зробити свій внесок у допомогу бійцям, які воюють за мир в Україні.
  У Кунчанській ЗОШ І-ІІ ступенів також вирішили зробити свій вклад та долучилися до Всеукраїнської  акції «Допоможи  солдату – захисти Україну» І 19 грудня у нашій школі пройшов благодійний ярмарок. Головною метою було не лише продати смачні наїдки, а зібрати якомога більше коштів для бійців  АТО.
 З самого ранку в школі панувала незвичайна атмосфера. До ярмарку готувалися не лише діти, а й їхні батьки. Разом з портфелями учні несли різноманітну смакоту, приготовлену вдома та охайно запаковану. Приміщення навчального закладу в цей день наповнилося ароматами смачної випічки, тістечок, рогаликів, печива найрізноманітніших видів. Були на столах яблука, мед та горіхи.
Відбувалося дійство у фойє  школи. Місця для торгівлі вистачило всім. Продавці мали змогу гарно розкласти свої товари, а покупці - розглянути їх та вибрати для себе щось цікаве.

Категорія: Газета № 1 4.01.2018 | Переглядів: 20 | Додав: Korespondent_g | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

Дякуємо за підтримку
Рік, що минає,був для нас, працівників редакції, непростим. З одного боку, позитивним було те, що у відповідності із Законом України «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації» ми завершили процес роздержавлення, з 6 березня 2017 року редакція газети з комунального підприємства перетворилася у суб’єкт господарювання, засновником і приватного підприємства, і газети став трудовий колектив. З іншого боку, через стрімке подорожчання у нашій країні (зросли вартість друку газети, плата за її доставку, енергоносії та інші послуги), наприкінці року фінансовий стан підприємства ускладнився. І в таких умовах ми продовжували творити нашу газету, вона вчасно друкувалася та надходила у поштові відділення. Бо ж це наш святий обов’язок перед передплатниками і інакше бути не може. 
Та завдяки допомоги багатьох свідомих, з громадянською позицією людей, нам вдалося подолати таку скрутну ситуацію.

Категорія: Газета № 103-104 28.12.2017 | Переглядів: 32 | Додав: Korespondent_g | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

З перших вуст
Оскільки живемо в час інформаційного суспільства, стрімкого входження в інформаційний простір мультимедійних засобів масової інформації, у соціальних мережах досить активно з’являються висловлювання жителів нашого краю – коментарі тих чи інших подій, дій посадових осіб. Як виважені та об’єктивні, так і доволі суб’єктивні та суперечливі. Оскільки головними принципами діяльності «Життя Теофіпольщини» є об’єктивність, неупередженість та збалансованість  інформації, забезпечення плюралізму думок, точку зору на гострі теми у соцмережах з’ясовуємо у голови районної ради Андрія Петринюка.
Отож, у Фейсбуці продовжують з’являтися повідомлення жителя Михиринець Василя Глущука, батька військовослужбовця, випускника Львівської Національної Академії Сухопутних  військ імені Сагайдачного, який проходить військову службу у зоні АТО. Він звинувачує депутатів районної ради Сергія Мороза та Василя Яцуха, і, найбільше, вас, навіть вдається до прокльонів, у тому, що районна рада не прийняла рішення щодо закупівлі для його сина автомобіля «Ніва» для виконання бойових завдань підрозділу, у якому той служить. Що ви на це скажете?
- Дійсно, до мене, як голови районної ради, кілька місяців тому звернувся з таким проханням Василь Глущук.  Оскільки я одноособово не приймаю таких рішень, і все це не так просто, як комусь здається, кошти виділяються під відповідні програми, я звернувся до депутатів, учасників АТО Василя Яцуха та Тарієла Мурадова, аби вони дізналися, чи дійсно цей автомобіль потрібний. Тарієл Мурадов зателефонував до командира батальйону, де служить молодий офіцер. Цей командир сказав, що в придбанні  такої одиниці техніки немає необхідності, що підрозділ забезпечений всім необхідним

Категорія: Газета № 103-104 28.12.2017 | Переглядів: 45 | Додав: Korespondent_g | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 295 296 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz