Вівторок, 24.10.2017, 12:33
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Вшанували захисників України

ворушливий, пристрасний, сповнений високого патріотичного звучання захід відбувся напередодні Дня захисника України в актовій залі дитячої музичної школи. Доклали зусиль до цього його організатори – районний будинок культури та районна бібліотека. Бо ж до уваги захисників Вітчизни, які взяли у ньому участь, – ветеранів Другої світової війни, військової служби, учасників АТО, працівників поліції, рятувальників, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів,  ветеранів МВС  - продемонстрували відеофільм, підготували книжкову виставку та яскраву святкову концертну програму.
До присутніх з вітальним словом звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.

Категорія: Газета № 83-84 19.10.2017 | Переглядів: 20 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Щоб скрізь було тепло

Треба визнати, що  пережити опалювальний сезон і комунальникам, і соціально-культурним закладам непросто. Бо ж завжди щось виросте: десь ще не встигли поміняти внутрішню систему опалення чи теплотрасу, десь раптово котел вийшов з ладу, десь його просто ще  не встигли встановити, то щось з газовим редуктором зробилося,  а десь дров не вистачає. Ще ж на енергоносіях потрібно постійно економити.  Якби ж ще зима не видалася суворою…
Цьогоріч умови проведення опалювального сезону інші, ніж у попередні роки. Бо ж згідно розпорядження голови райдержадміністрації Юрія Маєвського від 29 вересня 2017 року, тепер він має розпочатися відповідно до кліматичних умов: якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 градусів С. А завершитися  - коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 градусів С.

Категорія: Газета № 83-84 19.10.2017 | Переглядів: 13 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в Теофіпольському НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Світланою Огінською та її вихованцями учнями 4 класу гімназії було проведене свято «День захисника України». Протягом дня лунали вітання та щирі побажання хлопцям, вчителям та працівникам школи. На свято були запрошені учасники АТО нашого району.
Розпочалося свято з патріотичного танцю з прапорами «Чарівна квітка»  та вітальної пісні від учениці 5-А класу гімназії Валентини Мельничук «Моїй Україні». Продовжила свято директор Лілія Лаган. Ведучі Любомир Безкоровайний та Іванна Морозюк перенесли усіх присутніх у далеке минуле - близько п’яти століть тому у Запорізьку Січ. Із превеликим задоволенням учні 2-го класу перевтілилися у справжніх козаків та розповіли про праматір української державності, мужності та геройства - Запорізьку Січ та славних козаків.

Категорія: Газета № 83-84 19.10.2017 | Переглядів: 13 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Вона захищає Батьківщину

Думаю, що не знайшлося людей, яких би не вразив вчинок маніпуляційної медсестри неврологічного відділення центральної районної лікарні Оксани Бондар з Теофіполя. Бо ж у важкий для України час прийняла мужнє рішення – служити в Збройних Силах України, надавати бійцям медичну допомогу. Жити, як раніше, більше не могла, коли на Сході України йде справжня війна, коли щодня на лінії розмежування, у гарячих точках українські бійці ризикують своїм життям, гинуть, отримують поранення. А в госпіталях та військових підрозділах не вистачає медиків. Підтримали її батьки Ірина Володимирівна та Віталій Устинович, 13-річний синочок Васюта.

Як же склалася військова служба для тендітної, але такої сильної духом Оксани?

Наприкінці лютого я відправилася у навчальний центр «Десна», - розказує, - там для бійців медичних рот було спеціальне навчання.

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 20 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Наші сини – наші герої

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці на сторінках газети хочу розповісти про дорогу для нас людину – нашого зятя Миколу Миколайовича Палія.

Народився наш Коля у Базалії, в сім'ї сільських трудівників у 1985 році. Закінчив Базалійську школу, а потім училище. Здобув професію будівельника. Потім служив в Збройних Силах України, але йому і на думку не спало тоді, що доведеться не тільки служити, але й захищати свою землю від сепаратистів.

Коли почалася Антитерористична операція він пішов добровольцем на Схід. Разом із своїми бойовими побратимами зведеного загону Повітряних Сил Збройних Сил України виконували бойові дії на одній з найскладніших ділянок передового східного плацдарму - об'єкті з позивним «Зеніт» поблизу селища Авдіївка. За це був нагороджений Почесною грамотою та медаллю.

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 11 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Знову новий начальник

У газеті за 27 липня 2017 року ми спілкувалися із щойно призначеним начальником Теофіпольського центрального відділення поштового зв’язку № 2 Тетяною Запальською. Однак невдовзі вона звільнилася за власним бажанням. Оскільки така важлива галузь, як поштовий зв’язок районного рівня, звісно, не може бути без керівника, уже місяць, як начальником відділення працює Альона Соляр.

Яким же був ваш шлях до цієї посади?

Мені 25 років, я прийшла не зі сторони, до цього працювала інструктором поштового зв’язку Шепетівського центру поштового зв’язку, так що досвід у мене є. Маю намір тут затриматися, познайомилася з колективом, у мене гарне враження, вважаю, що і працівники центрального, і сільських відділень компетентні, сумлінні та відповідальні. То ж з усіма поставленими завданнями ми повинні справитися.

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 13 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

З миру по нитці

Якраз таким влучним народним прислів’ям можна означити факт придбання Теофіпольському районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів автомобіля. Бо ж попередня «Таврія», яку заклад орендував у Теофіпольського територіального центру, наїздила більше 400 тисяч кілометрів та прийшла в технічну несправність. То ж виникла проблема з підвозом дітей. Але до початку нового навчального року вона вирішилася завдяки позиції районного керівництва та підтримки сільських і селищних рад. За інформацією управління фінансів райдержадміністрації, на придбання нового автомобіля з районного бюджету було виділено 14 646 гривень, свою частку внесли і територіальні громади. Так, Базалійська селищна рада перерахувала 20000 гривень, Теофіпольська - 85700, Бережинецька сільська – 4931, Борщівська – 3920, Великолазучинська – 5209, Волицька – 7430, Воронівецька – 7208, Гаврилівська – 21430, Гальчинецька – 10000, Ільковецька – 7663, Карабіївська – 5264, Кунчанська – 9218, Лідихівська – 10288, Михнівська – 5775, Михиринецька – 6497, Новоставецька – 28958, Олійницька – 6000, Поляхівська – 7430, Святецька – 30000, Турівська – 5686, Човгузівська – 7863, Шибенська – 10884. Разом вийшло 322 тисячі гривень. За ці кошти і придбали новий семимісний легковий автомобіль «Лада-Ларгус».

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 8 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Прекрасних спогадів пора...

30 вересня цього року Теофіпольська ЗОШ І - ІІІ ст. № 2 відмітила свій 40 річний ювілей. Це був не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались.

А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя. Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.

Вся школа долучилася до святкування ювілею: готували художні номери, вітальні листівки-газети до 40-річчя школи, оновлювали інтер’єр школи.

На свято запросили багато гостей, яких з нетерпінням чекали як учні, так і педагогічний колектив.

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 10 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Заслужила на любов та повагу

Накувала зозуля Єлизаветі Микитівні Сацюк вже 89 років. Баба Савета, так на неї кажуть у Святці, з того покоління селян, які зазнали на своєму віку і жахи голодних років, і воєнне лихоліття, і післявоєнну відбудову зруйнованих господарств. То ж набідилася та тяжко наробилася на колгоспних полях та фермах. Це зараз, при сучасній механізації та автоматизації процесів, доярки можуть бути на роботі із зачіскою та манікюром. Колись же це була важка праця, все робили вручну, гній на плечах розносили. Трудилася Савета Микитівна на різних ділянках колгоспного виробництва, і на фермі, і в ланці гектари гнала, і сторожувала. Та ніколи не нарікала, терпіла, з мужністю та гідністю переносила всі незгоди. Довелося їй самотужки будувати хату, ставити на ноги сина та дочку... Пережила велику непоправну втрату – передчасно пішов в засвіти її син Вася.

Категорія: Газета № 81-82 12.10.2017 | Переглядів: 10 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Рідного звичаю та мови серцем держимося
Минулого року в  рамках обласного огляду-конкурсу відродження народних традицій, декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнися до душі свого народу» в актовій залі дитячої музичної школи  пройшов урок народознавства. Провела урок викладач історії Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Олена Станчук.     Відвідали захід конкурсна комісія у складі Олени Ільїнської, заступника директора Хмельницького ОНМЦКіМ, Анатолія Бєлєванцева, завідуючого науково-методичним відділом, Валентини Петрової, провідного методиста ОНМЦКіМ, Тамари Бохонько, методист відділу народної творчості.
Пісні, приказки і прислів’я, обрядовість, казки і перекази – це перлини народного мистецтва, голоси наших предків, притаманне їм світобачення, думи, прагнення. Стелиться через віки вишитий рушник народної творчості. Вишивка в ньому переплетена перлами та діамантами мудрості народної. Його орнамент нагадує і ніжну мамину колискову, і бабусину казку, і батькові натруджені руки, що вміли ніжно голубити та тяжко працювати.

Категорія: Газета № 79-80 5.10.2017 | Переглядів: 11 | Додав: Korespondent_g | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 288 289 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz