Неділя, 18.03.2018, 03:14
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Ми  пам’ятаємо
З березня 2014 року Україна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, та він проявив свій героїчний, незламний характер. І до сьогодні на Сході нашої країни тривають військові дії, точаться криваві бої, гинуть, отримують поранення та каліцтво українські бійці. Але там вирішується доля та майбутнє України. Сили АТО протистоять терористам, російському агресору. Не шкодуючи власного життя, наші бійці захищають крихкий східний кордон України, своїм життям ризикують і лікарі, які рятують поранених атовців, повертають їх до життя. Коли ми бачимо кадри новин, фото поранених та загиблих героїв, ми розуміємо, що слова «душу й тіло ми положим за нашу свободу», стали для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом нескореної душі, викликом для всіх і кожного.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 9 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Шлях до Тараса
У Шевченківські дні, з нагоди 204-ої річниці з дня народження Великого Кобзаря, районний будинок культури, центральна районна бібліотека підготували та провели літературно-музичну композицію. Бо ж і донині під сонцем України живе Тарасове слово, слово невгасної любові до свого народу, до рідної української землі.
Впродовж заходу звучали безсмертні Кобзареві поезії, пісні на його слова, було кілька інсценівок про життя малого Тараса, його гірке дитинство, захоплення славним, героїчним минулим українського народу. Аматори Караїнського сільського клубу показали інсценізацію вірша «Мені тринадцятий минало», Ганна Кравчук  з Базалійського міського будинку культури виконала пісню «Вітре буйний», а народний аматорський чоловічий ансамбль «Гук» - «Бандуристе, орле сизий». Людмила Бас з Колковецького сільського клубу прочитала уривок з поеми «Катерина», а аматори  Новоіванівського сільського клубу інсценізували уривок з поеми «Тополя». Уривок з цієї поеми виконали і  аматори Кунчанського сільського будинку культури.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 7 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Добрі  справи   наших  вихованців
Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей  хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колективТеофіпольського НВК «ЗОШ  І ступеня-гімназія» прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.
У цей непростий для країни час школярі пам’ятають про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму. Усі учні нашої школи зі співчуттям та переживанням ставляться до тих людей, які захищають нашу Батьківщину і завжди готові допомогти усім, кому потрібна допомога. Саме тому у лютому учнівським самоврядуванням на чолі з Головою шкільного парламенту Любомиром Безкоровайним був організований благодійний ярмарок.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 7 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Не  залишили  мене  в  біді
Непросто склалося моє життя, адже самій доводиться виховувати двох малолітніх дітей. Шестирічний Максим хворіє на ДЦП, та й дворічний Мишко часто слабує.  Не знаю, як би я самотужки боролася далі, та справжній порятунок отримала від чудових, добрих, безкорисливих людей. Це прихожани Церкви євангельських християн-баптистів на чолі з пресвітером Андрієм Івановичем Михальчуком  у Теофіполі. Оточили мене турботою, підтримують, як можуть, стали  моєю другою родиною. А скільки добра зробила для мене Юлія Сапєлкіна! Вона мені, як рідна сестра. Допомогла з переїздом з Колісця, віднайшла хату, яку я тепер винаймаю. А ще ж завдяки їй небайдужі люди допомогли мені назбирати необхідну суму для лікування Максима. Бо ж розмістила відповідне оголошення у соціальних мережах. 

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 7 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Про мене не забули
Вже майже 26 років живу я з пекучим болем у душі. Бо ж вже майже 26 років, як похоронила рідну кровинку, 28-літнього сина Віктора. Не минуло йому даром пережите на афганській війні, бо ж два роки був у живому пеклі, щодня бачив смерть, каліцтво, сам був поранений. А нема для матері більшого горя, як поховати свою дитину. 
Та мусила жити далі, берегти про сина пам’ять. Як раділа, коли провідували мене афганці з Теофіпольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), підтримували. Такою дорогою була для мене їх увага. Ось і цього року до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав (воїнів-інтернаціоналістів)зателефонував мені Василь Хаб’юк, новий голова теофіпольських афганців. Сказав мені прості, але такі щирі слова. А ще невдовзі отримала від цієї організації поштовий грошовий переказ. Для моїх злиднів це стало великою підтримкою.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 9 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

На  сесії районної ради
7 березня відбулася чергова сесія районної ради сьомого скликання. На початку її роботи голова районної виборчої комісії Надія Варнацька повідомила про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Юрія Семенюка (набув статусу депутата обласної ради). Оскільки наступний у виборчому списку Теофіпольської районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Володимир Процков відмовився від депутатського мандата, депутатом районної ради від цієї політичної сили став Олександр Голодрига, директор Теофіпольського районного територіального центру соціального обслуговування. 
Затим виступив народний депутат України Андрій Шинькович. Подякував депутатам районної ради, її голові Андрію Петринюку за злагоджену роботу, засвідчив повагу до прийняття радою виважених, спрямованих на розвиток району рішень. Оскільки сприяв виділенню коштів з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво першої черги районного будинку культури – спортивного комплексу, зазначив, що здача цього об’єкту в експлуатацію, скоріш за все, відбудеться в травні.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 12 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Без  житлово-комунального господарства – ніяк
У неділю, 18 березня, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Ця сфера є однією з найважливіших складових господарського комплексу і нашого району. Бо ж тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, житлових будинків,  доступні послуги – не невід’ємна частина добробуту людей, запорука їх гарного настрою та самопочуття. 
То ж наша розповідь – про комунальне підприємство Теофіпольської селищної ради ВУЖКГ (виробниче управління житлово-комунального господарства. Саме на це підприємство покладено створення у селищі життєво необхідних проживання – водопостачання та водовідведення, утримання багатоквартирних будинків та прибирання прибудинкових територій, благоустрій та вивіз сміття. То ж кожного дня, та й у вихідні та святкові дні працівники підприємства  завжди на посту.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 13 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Жінка – завжди мрія, завжди весна
Зворушливий захід підготував та провів районний будинок культури з нагоди Міжнародного Дня прав жінок ти миру. Якщо ж це традиційне жіноче свято відзначалося востаннє, то треба визнати, що воно вдалося, бо ж розквітла актова зала дитячої музичної школи  щирими жіночими усмішками, радісним блиском жіночих очей. Ще ж був у цього свята жартівливий відтінок, адже його учасники були лише самі чоловіки, аматори художньої самодіяльності району, то ж прагли розвеселити присутнє на заході жіноцтво, подарувати незабутні щасливі миттєвості.
Ведучі Олександр Вівсянко та Олександр Шевчук промовляли про жінок ніжні, ласкаві слова, сипали поетичними рядками та  дотепами. А голова районної ради Андрій Петринюк  у своїй вітальній промові говорив про те, що все найдорожче у нашому житті пов’язане з жінкою – берегинею родинного затишку, джерелом натхнення, оплотом добра, любові та миру. 

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 11 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Хай молодь бере з нас приклад
Вже 10 років, як ми,  старші чоловіки, можна сказати, ветерани спортивного руху, граємо у хокей на ставку, за Валом, як кажуть в Новоставцях. Звісно, на ковзанах, з ключками та шайбою. Започаткували це чудове, сповнене завзяття та емоцій змагання Володимир Середа (працює на митниці в Ковелі) та Сергій Маринюк. То ж щороку, як тільки ставок замерзне, збираємося у вихідні дні, чистимо майданчик і граємо кілька періодів по 20 хвилин. Ми -  це Олександр Маринюк, Василь Середа, Анатолій Середа, Олександр Ренський, Володимир Кравчук, Олександр Федчук, Анатолій Царук з Новоставець, приєдналися до нас Анатолій Козак, Олександр Сторожук, Олександр Мовчан з Теофіполя, Олександр Цісар з Михнівки, мій колега, Михнівський сільський голова.  І навіть Володимир Середа з Ковеля приїжджає.

Категорія: Газета № 11 15.03.2018 | Переглядів: 7 | Додав: Korespondent_g | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Майбутнє  за  такими, як  Наталія  Романюк
Навчається Наталія в 11 класі Святецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, є активною учасницею учнівського самоврядування, уже третій рік очолює шкільну дитячу громадську організацію «Держава Юність», є лідером старшокласників району. Не раз уже представляла Теофіпольщину на обласних зібраннях учнівського самоврядування. Ще ж вона займається спортом, виступає за дівочу збірну школи з волейболу.
- Я люблю свою Батьківщину, мою рідну Україну, - каже ця мила юнка, - тому дуже хочу, аби наша держава розбудовувалася, аби успішно розвивалася вітчизняна економіка, щоб  молодь не виїжджала за кордон, а реалізовувала себе тут, на рідній землі. Найбільше ж я хочу, аби в нашій країні нарешті наступив мир та спокій, щоб більше не було АТО, цієї справжньої кривавої війни, щоб не гинули українські бійці, не страждали  матері, дружини та діти.

Категорія: Газета № 10 8.03.2018 | Переглядів: 20 | Додав: Korespondent_g | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 302 303 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz