Понеділок, 24.07.2017, 15:27
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Строки  знову пересуваються

Про хід будівництва першої черги районного будинку культури – спортивного комплексу (ведеться за сприяння народного депутата України Андрія Шиньковича) – ми писали вже кілька разів, востаннє це було у нашій газеті  за 4 травня 2017 року.  Тоді строки здачі об’єкту з 1 травня переносилися на 1 серпня. Варто зазначити, що і хід робіт, і питання фінансування постійно перебуває в полі зору народного депутата. Нещодавно відвідав цей об’єкт, провів нараду з керівниками району, проектувальниками та підрядником.
 То ж чи впораються будівельники у такий термін завершити відповідний об’єм робіт, намагалися з’ясувати разом з керівником громадської приймальні Андрія Шиньковича, депутатом  районної ради, головою районної організації політичної партії  «За конкретні справи» Володимиром  Довжуком  та депутатом районної ради від цієї ж політичної сили Юрієм Маркаряном.

Категорія: Газета № 55-56 13.07.2017 | Переглядів: 29 | Додав: Korespondent_g | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (0)

Роздуми після свята

Минулої п’ятниці побував я на районному святі Івана Купала. Було дуже гарно, люди відпочивали, раділи, було багато молоді та дітей. Та не варто забувати, що нашим мирним будням та святам завдячуємо тим бійцям, які ціною власного життя зупинили злісного ворога на Сході країни, які сьогодні, на передовій, у Донецькій та Луганській областях стримують його наступ. 
Ще ж треба подякувати колишнім керівникам району, в тому числі і за радянських часів, які організували будівництво районного стадіону, облаштували парк культури та відпочинку, побудували Співоче поле, тобто, залишили нам таку красу.

Переглядів: 30 | Додав: Korespondent_g | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (0)

Так багато напрямків роботи

В країні  триває реформа правоохоронної системи, в тому числі і Національної поліції України. Якщо до недавнього часу у нас працював Теофіпольський районний відділ міліції, то тепер діє Теофіпольське відділення Красилівського відділу ГУ Національної поліції України в Хмельницькій області.  Про те, як у відділенні поліції організована робота з питань блоку превенції (колись це мало назву «блок громадської безпеки») розмовляємо із заступником начальника відділення поліції підполковником поліції Вадимом Остапиною (на фото). За які напрямки роботи ви конкретно відповідаєте?
Я відповідаю за роботу сектору превенції відділення поліції. До нього входять ГРПП(групи реагування патрульної поліції),  дільничні офіцери поліції, ювенальна превенція та дозвільна система. Основними завданнями та  функціями сектору превенції є  забезпечення охорони прав і свобод людини, публічної безпеки і порядку, протидія злочинності, організація заходів із  забезпечення публічної безпеки і порядку,  безпеки дорожнього руху,  профілактики злочинності, у тому числі – у дитячому середовищі, контроль за об’єктами дозвільної системи, здійснення профілактичної роботи серед під облікового елементу.  Однак ці завдання є загальними для всього блоку превенції. Безпосередньо кожен структурний підрозділ сектору виконує завдання у певному напрямку діяльності, визначених у їх функціональних обов’язках і вони є більш ширшими та конкретизованими, як для ГРПП, дільничних офіцерів поліції, дозвільної системи та ювенальної превенції.

Категорія: Газета № 55-56 13.07.2017 | Переглядів: 25 | Додав: Korespondent_g | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (0)

Справжнє купальське диво

Цьогоріч уже в двадцять п’ятий раз у Теофіполі відбулося велике святкове дійство з нагоди древнього народного свята Івана Купала. Його організатори - сектор культури, відділ освіти райдержадміністрації, районний будинок культури - доклали багато зусиль, аби зробити його яскравим та неповторним. Безліч атракціонів, каруселей, фото з казковими героями, ігор та розваг тішили малечу. Любителі  прикладного мистецтва мали змогу поспостерігати та стати учасниками майстер-класів з виготовлення виробів з поліетиленових пакетів (завідуюча Гаврилівською сільською бібліотекою Сніжана Казюк), в’язання гачком, орігамі, ляльки-мотанки (викладачі дитячої художньої школи Наталія Година, Наталія Гандзюк, Жанна Максим’юк), вишивки шовковою ниткою, української вишивки (керівники гуртків районного центру дитячої творчості Світлана Середюк та Людмила Квасюк). 
На районному стадіоні для любителів футболу відбулося аж три матчі. Спочатку зіграли команди Теофіполя та Святця, з рахунком 3:0 перемогли святецькі футболісти, всі три голи забив Іван Горчилов, Це була перша гра  чемпіонату району з футболу. Далі силами помірялися збірна ветеранів Теофіпольського району та команда ветеранів «Поділля» (Хмельницький). З рахунком 5:4 перемогли гості, три м’ячі у нашій команді забив Володимир Дролюк з Михнівки. У третьому матчі зіграли команди Строків та Волице-Польової, рахунок 3:1, це була гра чемпіонату району.

Категорія: Газета № 55-56 13.07.2017 | Переглядів: 45 | Додав: Korespondent_g | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (0)

У парі вже 60 літ

Як-як то воно називається, - щасливо усміхається Тетяна Терентіївна, - ще краще, ніж золоте?Діамантове? І коли той час збіг?
Минає 14 липня вже  60 років, як стали на весільний рушник Тетяна Яцишина та Петро Блажко з Гальчинець. Був молодий старший за молоду  на п’ять років, зростали по сусідству.
- Тоді всі жили бідно, - провадить Тетяна Терентіївна, - але було якось так весело, люди були добріші, допомагали одне одному. В мене то був батько, фронтовик, то нам було легше. А в Петра батька німці забили в сорок четвертому, то вони з матір’ю дуже бідували, хата в них завалилася. Дружив він з моїм старшим братом Адамом, виводився в нас.
Петро Антипович же має балакучу вдачу, як було тоді, пам’ятає в деталях. Як після семи класів Шибенської школи вчився у Новоселицькому ветеринарному технікумі, як дала йому з собою мати лише вовняне рядно та стакан домашнього масла, як добирався туди  та й на канікули додому босоніж, бо шкодував порвати взуття. Як забрали його з технікуму в армію, як 5 років прослужив на Північному флоті, як вернувся на 3 курс. Якби це все описати, вийшла б ціла книжка.

Категорія: Газета № 55-56 13.07.2017 | Переглядів: 27 | Додав: Korespondent_g | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (0)

Такого  чудового  свята ще  не  було

З ініціативи директора філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимира Прокопчука у неділю, 2 липня, у Новоставцях, на сільському стадіоні відбулося незвичайне, яскраве, барвисте свято сім’ї та молоді. Участь у цьому масовому дійстві взяли делегації з сільських рад, на території яких працюють відділки філії, молодь з Теофіполя та сіл району. Головною ареною свята була спеціально споруджена,  оригінально прикрашена  сцена, на якій проводився конкурс «Найкраща сім’я 2017 року». За це почесне звання змагалися 10 молодих сімей зі своїми дітьми з Новоставець, Човгузова, Ільковець, Колісця,  Шибени, Великого Лазучина та Кунчі. 

Категорія: Газета № 53-54 6.07.2017 | Переглядів: 34 | Додав: Korespondent_g | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

Був конкретним та діловитим

Не буду перечисляти усі позитивні якості Василя Шуляка, їх у нього було надзвичайно багато. Зупинюсь на одній: діловитості, предметності мислення, конкретності.
З Василем ми познайомились у будинку Ганни Романівни Верхогляд. Я прийшов до неї, як до своєї тьоті, Василь Корнійович приїхав до її чоловіка Омеляна Харитоновича в справах колгоспних. З першого ж дня знайомства між нами встановились дружні стосунки, ми перейшли на «ти» і називали один одного в неформальній обстановці по імені. Зустрічались ми постійно під час кожного мого відвідування села ( в ті роки я вже проживав в місті Дрогобич Львівської області).

Категорія: Газета № 53-54 6.07.2017 | Переглядів: 38 | Додав: Korespondent_g | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

Розглядали важливі питання

Засідання чергової колегії райдержадміністрації 29 червня розпочалося з урочистих митєвостей: до Дня Конституції перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський та голова районної ради Андрій Петринюк вручили  грамоти райдержадміністрації та райради голові ФГ «Кунчанський» Володимиру Пицюку, директору районного центру зайнятості Володимиру Бойку, заступнику начальника, начальнику Теофіпольського відділення Красилівської ОДПІ Валентині Грицаюк, головному спеціалісту управління Державної казначейської служби України у Теофіпольському районі Жанні Мовчан, завідувачу районним сектором Державної міграційної служби Любові Тарасюк, начальнику управління Державної казначейської служби України у Теофіпольському районі Олександру Гудзяку. Грамотами  обласної державної адміністрації нагородили голову ФГ «Євроколос»  Леоніда Стецюка та Героя України Василя Петринюка, обласної ради – головного лікаря Теофіпольського ЦПМСД Олену Кравчук та Воронівецького сільського голову Миколу Снігура.
Затим заслухали інформацію  начальника служби в справах дітей райдержадміністрації Оксану Федорчук з питання «Про дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, які перебувають на обліку  служби у справах дітей райдержадміністрації».

Категорія: Газета № 53-54 6.07.2017 | Переглядів: 32 | Додав: Korespondent_g | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

Хай день народження приходить знов і знов

Летять роки, мов птахи над землею. 12 липня вони принесуть на своїх крилах ветерану органів МВС України Степану Панасовичу  Таранському – 75.
Прийшов Степан Панасович у райвідділ внут-рішніх справ на посаду інспектора Державної автомобільної інспекції у 1968 році.  У 1975 році – він уже начальник паспортного стола. Запам’ятали його тут як, щиру і добру людину, принципову,  добросовісного керівника, який добре знав і виконував свої обов’язки, отож зарекомендував себе на міліцейській службі  з найкращої сторони. І коли у 1980 році  постало питання про призначення начальника відділення позавідомчої охорони, зупинилися на його кандидатурі. З цього часу і аж до виходу на пенсію майор міліції Степан Таранський служив на цій посаді.

Категорія: Газета № 53-54 6.07.2017 | Переглядів: 22 | Додав: Korespondent_g | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

Боролися з наслідками негоди

І хоч Державна служба з надзвичайних ситуацій України попереджала про грози, град та шквали вітру у 15-20 м/с в західних областях України 29 червня, ніхто не міг передбачити, що наслідки стихії  на Теофіпольщині будуть такими значними. Вирвані з корінням та зламані великі дерева (деякі з них впали на хати), зірвана покрівля з приватних помешкань та сільськогосподарських приміщень, заблоковані дороги, повалені електроопори,  пошкодження ліній електропередач, знеструмлення населених пунктів… Від травм, отриманих під час стихії, померла 1 людина.
Першими, як і завжди, у боротьбу з наслідками негоди, вступили працівники Теофіпольського РЕМ та  рятувальники 36 Державного пожежно-рятувального посту районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.  

Категорія: Газета № 53-54 6.07.2017 | Переглядів: 28 | Додав: Korespondent_g | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 280 281 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz