Субота, 25.11.2017, 08:54
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

До 80-х роковин “Великого терору” в Україні
У Теофіполі, 2 листопада, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, зокрема Великим терором – масових політичних репресій 1937-1938 років в смт. Теофіполь відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника «Жертвам політичних репресій 20-50 років XX століття і голодоморів на Теофіпольщині».  Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, представники громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та селищної рад, установ, служб, організації району. Присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих під час масових політичних репресій.

Категорія: Газета № 89-90 9.11.2017 | Переглядів: 21 | Додав: Korespondent_g | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Про колеса, або тест на добро та співчуття
Одна моя хороша подруга водить автомобіль. До цього часу ще ніколи у дорозі її авто не ламалося, всі колеса були цілими. Та одного прекрасного дня їхала вона у Теофіполь, як спустило одне колесо. Добре, що було запасне, замінила пробите цвяхом. Трохи проїхала, як спустило друге. І що робити? А терміново треба було доїхати  у райцентр, вирішити певні справи. Та  й колеса ті треба було поремонтувати. Виручив її добрий знайомий, покинув свої справи, приїхав, поставив авто на домкрат. Взяли тих два колеса, його машиною доїхали в Теофіполь.
- Приїхали ми до одного пункту «Шиномонтажу» по Заводській вулиці, -  розказує, - прошу майстра, кажу, яка виникла екстремальна ситуація, машину ж в полі покинула, щоб позачергово колеса залатав та накачав. 

Категорія: Газета № 89-90 9.11.2017 | Переглядів: 55 | Додав: Korespondent_g | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ЖИТТЯ
Здорова людина – здорове суспільство. Цю беззаперечну життєву істину усвідомлюємо  ми, дорослі, і прагнемо її донести підростаючому поколінню. Адже зміцнення здоров’я  дітей є однією з актуальних проблем сьогодення. Тому традиційний жовтневий місячник шкільних бібліотек цього року відбувся під гаслом « Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Цей захід мав на меті формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя. 

Категорія: Газета № 89-90 9.11.2017 | Переглядів: 24 | Додав: Korespondent_g | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Пізнавальний місячник
У Новоставецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя».
Здоров’я – найбільша цінність не лише самої людини, а й усього суспільства. Здоров’я – це те, без чого людина не може бути щасливою. Про це та інше говорилося на заходах, які шкільна бібліотека провела під час  місячника. В читальному залі бібліотеки були оформлені  книжкові виставки літератури для різних вікових груп. Це «Здоров’я без ліків, довголіття без хвороб» (5-6 клас), «СНІД, алкоголь, куріння – це плаха» (10-11 клас), «Бути здоровим – модно, класно, круто!» (8-9 класи), «Спортивні перемоги – перемоги здоров’я” (7-8 класи), «Тато, мама і я – спортивна сім’я” (1-4 класи), «О, спорт – ти мир!» та інше.

Категорія: Газета № 89-90 9.11.2017 | Переглядів: 16 | Додав: Korespondent_g | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Коли душа співає
Ніхто й не сперечається, що саме майстри та аматори народного мистецтва наповнюють наше життя високим  змістом, відчуттям прекрасного, перетворюють сірі будні на свято, є виразниками національної ідеї та оберегами історичної пам’яті. Ці люди – особливі, бо своєю невтомною творчістю пропагують одвічні чесноти українського народу, його моральні цінності, бережуть скарбницю народних традицій. То ж наша розповідь саме про таких людей – родину  Тетяни та Філімона Мовчанів зі Строків.
Зустрілись ми з цими привітними, усміхненими людьми у Троянівському сільському клубі. Із занедбаного, обшарпаного, приреченого на забуття за останні два роки він невпізнанно змінився.

Категорія: Газета № 89-90 9.11.2017 | Переглядів: 41 | Додав: Korespondent_g | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Виростили хорошого сина

Вже майже два роки, як Дмитро Шуляк з Теофіполя служить в Збройних Силах України, бере участь у проведенні Антитерористичної операції. Професійний військовий, офіцер, адже закінчив Національну Академію Прикордонної служби, служив  в одній з прикордонних застав в Одеській області. Коли розпочалася неоголошена війна на Сході України, пробував себе на цивільній роботі, однак не зміг залишатися осторонь, коли українська армія гостро потребувала досвідчених офіцерських кадрів. То ж добровільно прийшов у військкомат, став командиром роти 8 полку спецпризначення у Хмельницькому. Невдовзі був призначений заступником командира батальйону  однієї з вій-ськових частин у Володимир-Волинському. 
Нещодавно його батьки Галина Василівна та Сергій Вікторович отримали лист від командира цієї військової частини такого змісту: 

Категорія: Газета № 87-88 2.11.2017 | Переглядів: 38 | Додав: Korespondent_g | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Цю роботу треба любити
Соціальним працівником у Теофіполі Віра Андрійчук працює вже 27 років. То ж переконана, що не кожна людина зможе це робити.
- Треба бути дуже витриманим, - каже, - милосердним, співчутливим, мати підхід до кожного свого підопічного. Головне,  розуміти, що ця людина почуває себе  самотньою, що їй потрібні не лише послуги, а й людське спілкування, то ж ставитися до неї треба, як до рідної, близької. Тоді тебе будуть чекати, виглядати, ділитися сокровенним, тоді ти будеш почувати себе на своєму місці, будеш мати від цієї роботи задоволення.
То ж щодня поспішає Віра Станіславівна до своїх стареньких, немічних та самотніх. Хоч де в кого з них є діти, онуки, та живуть далеко, а родичі – буває, що не завжди знайдуть час навідатися. Тому ліки треба купити, продукти, тому послуги заплатити, допомогти в господарстві, прибрати в хаті. Кожний день чітко спланований, кожна година розписана, треба вести облік, все зроблене записати в щоденник. 

Категорія: Газета № 87-88 2.11.2017 | Переглядів: 23 | Додав: Korespondent_g | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Підбивали підсумки, обговорювали стан свободи слова

30 жовтня рід головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського та за участю голови районної ради Андрія Петринюка відбулася колегія райдержадміністрації. З інформацією про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2017 року виступила т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Мирослава Майдан. Зазначила, що за 9 місяців 2017 року промислової продукції в районі вироблено на суму   139,6 млн.грн,  що  становить 188,7%  до відповідного періоду минулого року. ПАТ  «Теофіпольський  цукровий  завод» станом на 30.09 2017 року виробив 36 тис.тонн цукру, що на  8 тис.тонн (або 28%) більше ніж на відповідну дату минулого року. Перероблено 282 тис.тонн цукрових буряків. Забрудненість сировини становить 12,1%, цукристість – 15,8%. Виробництво хлібобулочних виробів ПП «Добрий хліб» виробив 952 тонни хлібобулочних виробів, що є на рівні минулого року. Всього за січень-вересень  2017 року в районі реалізовано промислової продукції на суму 1 633,7 млн.грн., що становить 175,5% до відповідного періоду  минулого року. 

Категорія: Газета № 87-88 2.11.2017 | Переглядів: 34 | Додав: Korespondent_g | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Безпеку громадян гарантовано!
19  жовтня, близько 23.28 год.,до чергової частини відділення поліції надійшло повідомлення від жителя с.Михиринці про факт  крадіжки мисливської вогнепальної зброї та 50-ти набоїв до неї.  На місце події оперативно прибуло керівництво та СОГ відділку поліції. При з’ясуванні всіх обставин  було встановлено особу злочинця. Ним виявився місцевим житель із значним «кримінальним стажем». Замість того, щоб розкаятись у скоєному та добровільно видати зброю, останній почав здійснювати нові кримінальні правопорушення  у  Михиринцях та сусідніх селах, тримаючи в страху людей. Протягом кількох днів  злочинець здійснив ряд крадіжок:  дві крадіжки з магазинів, відкрито викрав мобільний телефон у жительки смт.Базалія. Задля безпеки громади працівники відділення поліції в цей час працювали в форматі 24/7, патрулювали населенні пункти, прочісували ліси та поля. Однак, зловмисник кожного разу після скоєння злочинів, змінював місце дислокації, що ускладнювало  його затримання, хоча в цьому було задіяно 15 працівників поліції. Уже згодом з’ясовано, що три ночі злочинець ночував у лісі. 

Категорія: Газета № 87-88 2.11.2017 | Переглядів: 26 | Додав: Korespondent_g | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Дякую за врятоване життя

Всі ходимо під Богом, від хвороб ніхто не застрахований, в тому числі і лікарі. Працюю дитячим лікарем по обслуговуванню новонароджених пологового відділення центральної районної лікарні, ніби й не хворів, та цього літа моє самопочуття погіршилося, почав задихатися, стало боліти серце. Поїхав на обстеження спочатку в обласну лікарню, потім в Київський  інститут кардіології імені Амосова. Поставили мені  діагноз «комбінована вада серця з переважанням стенозу». Сказав  професор: «Якщо хочете жити, потрібна термінова операція на серці». Та для цього було потрібно біля 100 тисяч гривень. Моїй родині така сума була не під силу. 
Та не покинули мене наодинці з бідою колеги по роботі, родичі, друзі, сусіди, куми, товариші сина та доньки, колеги моєї дружини з Новоставецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, жителі Новоставець, Кривовільки та Шибени. Не важливо, хто скільки міг дати грошей, важлива небайдужість, співчуття та співпереживання. То ж всім низько кланяюся, всім щиро дякую. Не відмовив у допомозі, не роздумуючи, перейнявся моєю проблемою підприємець з Теофіполя, депутат районної ради В’ячеслав Шведа. І йому сердечно дякую. Підтримав мене і народний депутат України Андрій Шинькович, адже за його сприяння було вирішено питання проплати за штучний клапан та апарат кровообігу, необхідних для проведення операції. 

Категорія: Газета № 87-88 2.11.2017 | Переглядів: 32 | Додав: Korespondent_g | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 291 292 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz