Середа, 18.10.2017, 01:11
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів
Україна – 2001”: темпи нарощуються
1 лютого 2010 року завершився процес реформування дочірніх агропідприємств ВАТ „Теофіпольський цукровий завод”, основним напрямком діяльності яких є вирощування цукрової сировини. Тепер колишні ТОВ „Турівка”, ТОВ „Україна – 2001” (Бережинці), ТОВ „Колки-Агро” (Ординці), ТОВ „Гаврилівка”, ТОВ „Маяк” (Воронів ці), ДП „Добробут” (Теофіполь), ДП «Надія» Михиринці та ще агропідприємства з Красилівського, Ізяславського та Білогірського районів – всього 16 – складають одну юридичну особу під назвою „Україна – 2001”. Чому так відбулося, який в цьому позитив, про це розповідає Олександр Камінський (на фото), виконавчий директор товариства:
Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 397 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

У Святці – готовність номер один
Інакше й не може бути – жнива, як кажуть, на носі.  В обробітку маємо 5034 гектари ріллі. Цьогоріч посіяли 2813 гектарів зернових, зокрема, 1450 – озимих та 1363 – ярих. З них рання група складає 2563 гектари.
З метою своєчасного та якісного збирання врожаю 2010 року ми розробили і затвердили робочий план проведення жнив. Згідно нього, на збиранні врожаю буде задіяно 11 великих комбайнів, щоб зменшити навантаження на них, господарство планує додатково залучити на збирання 4 комбайни з комерційних структур.
На скошуванні зернових колоскових культур буде працювати 4 жатки. Щоб не допустити втрат  при збиранні гороху, на його скошування планується використати 3 бобові жатки та 10 косилок. Цю роботу на площі 350 гектарів виконаємо за 4 дні.  По господарству рання зернова група  буде зібрана за 19 днів, навантаження на один комбайн становитиме 234 га.
Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 297 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

Вже визначився
Богдан Ковальчук з Теофіполя вважає, що процес становлення його, як молодої людини, як особистості, вже відбувся. Йде йому двадцять п’ятий рік, він має роботу, сім’ю, виховує сина.
-Коли закінчив школу, - розказує, - стояв перед вибором: або йти вчитися, або служити. Я вибрав друге. Армії не боявся, знав, що це мені стане у пригоді, адже бачив себе співробітником правоохоронних органів. Так і сталося: після навчання у Чернівецькій початковій школі міліції, по завершенню навчання прийшов у наш районний відділ міліції, три роки працював помічником дільничного інспектора міліції. Робота ця дуже відповідальна, складна. Треба було забезпечити дотримання правопорядку на території трьох сільських рад – Борщівської, Михнівської, Карабіївської. Одночасно почав заочно навчатися у Київському Національному університеті внутрішніх справ.
Скоро вже буде рік, відколи змінив Богдан міліцейську форму на „даїшну”,  тепер він інспектор з адмінпрактики, оформлення ДТП та дізнавання ВДАІ з обслуговування Теофіпольського району.
Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 256 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

Початок є
             Для Жені Терентьєвої з Кунчі, цьогорічної випускниці Теофіпольського НВК ЗОШ І ст – гімназія, самостійне доросле життя лише починається, стоїть вона на його порозі. Стоїть впевнено, бо ж сподівається на добрі результати зовнішнього незалежного оцінювання: крім обов’язкових випробувань з трьох предметів – англійської мови, історії України, української мови та літератури, здавала ще й географію та біологію Вже для себе вирішила, вступати буде в педагогічний університет, аби досконало вивчити англійську мову, а в майбутньому викладати її та українську мову та літературу в школі. До цього ще б добре було б закінчити факультет психології.
От така вона собі серйозна дівчина. Англійську мову полюбила, відколи стала навчати її Інна Вікторівна Кедрун, дуже хотіла бути схожою на неї, бути такою ж милою, привітною, справедливою
Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 254 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

Серйозні наміри
щодо свого майбутнього має Тарас Кротевич з Турівки.  Хлопцеві всього 15 років, щойно закінчив школу І – ІІ ступенів, але впевнений: й надалі його життя буде пов’язане з музикою. Бо з п’яти років грає хлопець у духовому оркестрі. Привів його сюди батько, Ігор Іванович, багато років теж тут грав. Підтримувала захоплення сина музикою і мама, Тетяна Петрівна, вчителька місцевої школи, тож в тому, що хлопчик шість років навчався в районній дитячій музичній школі по класу фортепіано та духових інструментів, і її заслуга. Їздити ж в Теофіполь треба було два-три рази на тиждень в будь-яку погоду, тож було це непросто.
-Я дуже вдячний педагогам школи, - каже Тарас
Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 226 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

Старість його вдома не застане
Про це з впевненістю можна сказати про вчителя історії Святецької ЗОШ І - ІІІ ст. Івана Васильовича Сута, який не тільки сам любить подорожувати, але й організовує цікаві подорожі для школярів, а також своїх колег. Чи багато хто з вас наважився б їхати в Одесу мотоциклом? Для Івана Васильовича це не складає ніяких труднощів. А де тільки не був він із своїми школярами? Київ, Москва, Сухумі, Кременець, велопробіг до Почаєва. А ще підкоряли Говерлу. Скільки чудових вражень кожного разу привозили школярі! А він радів від того, що показав дітям світ, тішився, як дитина, що одержали вони задоволення, розширили свій світогляд. Незважаючи на свою зайнятість, Іван Васильович старається знову і знову організовувати туристичні подорожі, у нього тоді ніби виростають крила, а душа співає.

Категорія: Газета № 50-51 25.06.2010 | Переглядів: 291 | Додав: Korespondent | Дата: 25.06.2010 | Коментарі (0)

Україна для людей
         З 2003 року в Україні відзначається День державної служби. Без ефективної системи державного управління неможливе створення умов для розвитку відкритого громадянського суспільства, здійснення економічних та соціальних перетворень, досягнення економічного зростання, надання державою громадянам управлінських послуг, просування до євроінтеграції.
Про особливості цієї сфери діяльності розмовляю з Володимиром Довжуком, головою районної державної адміністрації.
Володимире Віталійовичу, якими ви бачите зараз завдання державної служби конкретно у нашому районі?
-Працівники державних установ зобов’язані забезпечити виконання усіх нормативно-правових актів – Законів України, Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів. Як керівник районної вертикалі виконавчої влади, своїм головним завданням бачу реалізацію програми Президента України Віктора Януковича „Україна для людей”, що, найперше, має на меті підвищення добробуту населення, створення додаткових робочих місць, соціальний захист малозабезпечених громадян, тобто оточення турботою держави кожну людину, повернення до неї довіри.
Категорія: Газета № 48-49 18.06.2010 | Переглядів: 195 | Додав: Korespondent | Дата: 18.06.2010 | Коментарі (0)

Перемоги заслужені
Конкурс державних службовців, який відбувся нещодавно на районному рівні, проходив у номінаціях „Кращий керівник”, „Кращий спеціаліст” (робота на персональних комп’ютерах). У першій номінації переможцем визнано Лілію Притуляк, начальника загального відділу апарату райдержадміністрації, у другій – Наталію Степанюк, спеціаліста І категорії сектору контролю апарату райдержадміністрації.
Лауреатами конкурсу відповідно у цих номінаціях стали Тетяна Король, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Людмила Федорчак, спеціаліст І категорії загального відділу апарату райдержадміністрації.
Категорія: Газета № 48-49 18.06.2010 | Переглядів: 236 | Додав: Korespondent | Дата: 18.06.2010 | Коментарі (0)

Армійський «соловейко» Яків Ліщук
У жовтні, як дасть Бог, Якову Ліщуку, який проживає нині в Кривовільці, виповниться 85. Він ще, як кажуть, при світлому розумі, допомагає дочці Тамарі по господарству - доглядає поросяток. Дід Яків ще досить рухливий і жвавий, і очі в нього веселі. А ось, коли заговорили про війну – спохмурнів. Він добре пам’ятає той день, коли вона почалася, адже йому було 16. І з його рідної Москалівки, що на Лановеччині забирали, як він каже, усіх дядьків, а він та його товариші чекали своєї черги.
-Нам, здавалося, що якби нас взяли на фронт, то  ми німців враз побили б.
Ця черга прийшла аж у березні 1944. Спочатку був Фастів, потім Гороховецькі табори, де вчили військової справи. Високого, підтягнутого юнака із веселою вдачею відразу замітив командир батареї. Разом із кількома своїми товаришами він потрапляє в гарматну обслугу, яка входила в 10-ий корпус резерву Головного командування І-го Українського фронту.
Вперше у бойових діях взяв участь в Перемишлі. Потім був Сандомирський плацдарм.
Категорія: Газета № 48-49 18.06.2010 | Переглядів: 283 | Додав: Korespondent | Дата: 18.06.2010 | Коментарі (0)

Зрушення є, але фінансові проблеми більші
Напередодні Дня медичного працівника, якраз минув рік, відколи Юрій Сурма працює головним лікарем Теофіпольського району. Отож, розмовляємо про роботу закладів охорони здоров’я, їх проблеми та перспективи.
Чи відбулися за цей час якісь позитивні зміни в галузі?
-Я маю задоволення з того, що вдалося дещо зробити, тобто покращити матеріально-технічну базу, найперше центральної районної лікарні. Так, завершився ремонт пологового відділення, тут вже повністю замінені вікна, по-сучасному обладнані санітарні вузли. Облаштована зала сімейних пологів – за кошти благодійників та, частково, за рахунок місцевого бюджету; проведений капітальний ремонт для нового приміщення відділення переливання крові – за рахунок благодійників; за кошти місцевого бюджету та частково благодійні замінені 137 вікон та одні двері, а також зроблений ремонт теплотраси. Завершується ремонт харчоблоку, бо ж знаходився в аварійному стані – за бюджетні кошти, ремонт великої операційної – за рахунок благодійників.
Категорія: Газета № 48-49 18.06.2010 | Переглядів: 272 | Додав: Korespondent | Дата: 18.06.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 271 272 273 274 275 ... 286 287 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz