Понеділок, 18.12.2017, 11:42
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Вшанували трударів
Напередодні Дня працівників сільського господарства в сесійній залі районної ради відбулися  урочистості,   в яких взяли участь делегації трудових колективів сільгосппідприємств району. Долучилися до цього працівники районного будинку культури, то ж свято вийшло піднесеним та зворушливим. До присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Юрій Маєвський. Зазначив, що районна влада постійно максимально підтримує аграріїв, щиро подякував трударям полів та ферм за невтомну працю. Висловив сподівання, що районний будинок культури буде добудований і урочистості з відзначення такого справді всенародного свята будуть проходити не в такій скромній обстановці, як тепер.

Категорія: Газета № 93-94 23.11.2017 | Переглядів: 25 | Додав: Korespondent_g | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

Пом’янули загиблих
21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи. Чотири роки тому розпочалися перші протестні акції української громадськості на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Нам ніколи не забути тих драматичних та трагічних подій. 
21 листопада, у Теофіполі , до пам’ятного знаку Героям Майдану та всім захисникам української землі пришли учасники АТО разом з головою ГО «Теофіпольська районна організація учасників Антитерористичної організації»   Василем Яцухом, волонтери  селища на чолі з головою ГО «Волонтерський рух Теофіпольщини – Патріот» Сергієм Морозом, наші земляки -  учасники Євромайдану, небайдужі жителі райцентру, прихожани храму Покрови Пресвятої Богородиці. Запалили поминальні свічки, поклали квіти. 

Категорія: Газета № 93-94 23.11.2017 | Переглядів: 24 | Додав: Korespondent_g | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

Тут його Батьківщина
Уже три роки, як Василь Кравчук знову очолює агропідприємство у рідній Волиці. Перед тим десять років працював на державній службі - був головою Теофіпольської райдержадміністрації, головою Теофіпольської районної ради, народним депутатом України шостого та сьомого скликання.
- Хоч міг залишитися в Києві, - каже, - мав кілька пропозицій, в тому числі і в Міністерстві аграрної політики. Адже маю багато друзів, однодумців. Була у нас мета – змінити систему влади, розбудовувати європейську державу, утверджувати європейські цінності. Та політика – досить брудна справа, це багато негативу,  є доля розчарування.  Скільки довелося потратити часу та здоров'я на акції протесту, півроку стояли під Печерським судом, скільки вистояли під Генеральною прокуратурою, Качанівською колонією, Залізничною лікарнею у Харкові…  А ще ж внутріпартійні чвари… Та зарікатися, що більше ніколи не вступлю ні в яку партію, не можу. Як кажуть, ніколи не кажи «ніколи».  Якщо з'явиться політична сила, яка зможе навести порядок, якщо я буду відчувати, що зможу принести їй користь… Головне ж для мене зараз – зробити все для того, щоб жила моя Волиця, щоб люди мали роботу, гідну заробітну плату, комфортні умови життя та відпочинку. 

Категорія: Газета № 93-94 23.11.2017 | Переглядів: 29 | Додав: Korespondent_g | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

18 листопада  директор СТОВ «Волиця»  Василь Петрович Кравчук зустрічає свій 50-річний ювілей.
Шановний Василю Петровичу!
З почуттям глибокої поваги у цей день ми відзначаємо, що вся ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним краєм, його людьми і сповна віддані їм, незважаючи на те, на яких посадах ви б не працювали.
  Ви  зробили  значний внесок у соціально-економічний розвиток  району та  рідної  Волиці,  поліпшення матеріального добробуту своїх земляків і коли були народним депутатом України двох скликань. Завдяки вашій наполегливості була добудована Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів, реалізовано багато інших проектів.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 53 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Теофіпольщина – край хліборобський
Напередодні найголовнішого свята аграріїв – Дня працівника сільського господарства - про стан аграрної галузі Теофіпольщини розмовляємо з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександром Бронетком.
Найперше, що хочу вас запитати, чи є позитивні зрушення у державній політиці щодо підтримки аграрного сектору економіки України?
- Маю підстави вважати, що ставлення держави до сільського господарства за рік, що минає, покращилося. Адже для сільгоспвиробників повернули відсоткову ставку по кредитах. Бо ж практично жодне агропідприємство не обходиться без кредитів на придбання сучасної високопродуктивної техніки, паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту, елітного насіння. То ж це є надзвичайно потрібним і правильним рішенням. Далі, держава пообіцяла до кінця року повернути допомогу на придбання техніки вітчизняного виробництва, закупівлю молодняка ВРХ. Дуже позитивним кроком вважаю прийняття Хмельницькою обласною радою відповідної програми АПК  по відшкодуванню коштів на закупівлю населенням доїльних апаратів та холодильного обладнання та фінансуванні її у 2017 році в сумі  3 мільйонів гривень.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 41 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

У ногу з часом
Наше професійне свято – День зв’язку – ми, працівники Теофіпольської станційно-лінійної дільниці № 2 Волочиського центру телекомунікацій Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» зустрічаємо з оптимізмом. Адже,  хоча внаслідок оптимізації галузі нас залишилося лише десять, ми забезпечуємо район традиційними та сучасними видами зв’язку. Бо ж зв’язок, як повітря, коли воно є, ми його не помічаємо, коли його немає, одразу відчуваємо, що жити без нього вже не можемо. От нещодавно ми завершили будівництво оптововолоконної лінії з Теофіполя до Кунчі. Сталося це завдяки підтримці голови ФГ «Кунчанський» Володимира Пицюка, бо ж за кошти господарства був придбаний оптоволоконний кабель. А вже за кошти «Укртелекому» ми проклали мережу по Кунчі та по вулицях Береговій  та Гагаріна в Теофіполі, підключили 64 абоненти (40 в Кунчі, 24 – в Теофіполі).  То ж тепер і тут користуються супершвидкісним Інтернетом. Ця послуга виявилася такою популярною, що згодом ми підключили тут ще 64 абоненти. Крім того, ми підключили 64 абоненти в селищі цукрового заводу, а в Теофіполі   забезпечили супершвидкісним Інтернетом 35 юридичних осіб.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 32 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Совість  у нього чиста
У ці дні, коли ми відзначили чергову  річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, мені пригадався мій  колишній сусід із Волиці-Польової, нині уже покійний Павло Радіонович Клепченко. У місцевій школі, пам’ятаю, зберігалася вирізка із газети «Красная звезда»,  в якій йшлося про капітана Павла Клепченка, який за час Великої Вітчизняної війни зробив 100 виходів за лінію фронту в розвідку. Адже він був кадровим військовим, розвідником.
Хочу розповісти, як склалося його життя після Перемоги, адже він був демобілізованим через численні поранення, як інвалід. Повернувся додому під осінь 1945 року. Привезли його підводою у супроводі ординарця, який прожив у його батьків майже місяць, а тоді повернувся в свою частину. Привіз Павло з собою велосипеда. А я в той час пас свою корову і корову Клепченків. Який же я був радий, коли, пригнавши корови на обід, він давав мені той велосипед, щоб я на ньому навчився їздити! Заздрили мені ровесники, не раз позбивав  я коліна, але таки зумів навчитися.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 28 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Напередодні  Дня працівників сільського господарства так і хочеться промовити високі, натхненні слова про трудівників полів та ферм, про тих, хто на передовій одвічної боротьби за врожай, прирости та надої. Бо ж віддали ці працьовиті люди свою долю рідній землі, а в Україні це завжди постійна важка праця, подолання, боротьба з нескінченними труднощами. Не кожному це під силу. А що ми без хліба?  Не будемо лукавити:  не виживемо! То ж тим більш цінний їх труд, їх зусилля, щоб у нас на столі був хліб та до хліба. Хай  же благословенними будуть руки, які обробляють благодатний грунт, допомагають насінню прорости,  плекають ниви та збирають щедрий урожай!
Щоб щедро колосились ниви
Такі слова у повній мірі можна віднести до працівників ФГ «Кунчанський», яке очолює Володимир Пицюк. Господарство невелике, обробляють тут 1300 гектарів землі, розвивається і рослинництво, і тваринництво. Та, що дуже важливо для Кунчі та Дмитрівки, де разом проживає 950 чоловік, в «Кунчанському» працює 85 людей, а в сезон – 121.
- Як на мене,  - каже, - то головне, щоб зберегти наші села, щоб люди мали роботу, щоб діяли соціально-культурні об’єкти. Треба ж так міркувати: от вирощуємо ми високі врожаї, хоч затрати зростають, та прибуток є, але працюємо ми не заради суто прибутку, а заради того, щоб покращувати умови життя людей, які віддали нам в оренду свої земельні паї. Все має бути в комплексі, все має зводитися до одного – зберегти та відродити українське село, колиску нації.  Бо яка ж Україна без села? 

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 41 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Шануймо рідну мову
З нагоди Дня української писемності та мови у Строковецькому НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ пройшов тиждень української мови та літератури у Строковецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ. Учні усіх класів взяли  активну участь у проведенні виховних заходів.  Бо мова для них - найважливіший засіб спілкування. Адже добре знає, розвиває мову той,  хто думає, користується і живе нею.
 Тиждень розпочався з відкритого засідання гуртка «Диво калинове», де розглядалося  питання : «У рідній  мові – дивина, у кожнім слові  - таїна». Кожна експертна група розповідала теоретично про функції мови і підтверджували їх практично. Цікаво розкрили магічно-містичну функцію в ролі баби Параски і баби Палажки з повісті Нечуя- Левицького  «Кайдашева сім’я» - Ангеліна Денисова та Діана Лірук. Виразно продекламувала «Плач Ярославни» Карина Лац.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 28 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Є  новий хореографічний  клас
Навесні 2018 року дитяча музична школа відзначатиме 50-річчя з часу заснування. Цей заклад, який, безперечно, посідає провідне місце в культурно-мистецькому житті нашого краю, достойно зустрічає такий гарний ювілей. У школі працює професійний педагогічний колектив,  більшість викладачів – її випускники. Завдяки їх кропіткій та наполегливій праці школа має високі показники. Вже другий рік учні чотирьох відділів (хореографія, духові інструменти, вокальний та фортепіано) займають призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах. Найбільше досягнень на рахунку хореографічного відділу (керівник Зоряна Ковтонюк). Адже учні третього, четвертого, шостого, і, особливо, сьомого-восьмого класів здобули найбільше нагород.
Директор  Людмила Чернікова напружено працює над вирішенням питань з покращення матеріально-технічної бази школи.  З її ініціативи   на першому поверсі приміщення, де колись знаходився архів центральної районної бібліотеки,  нещодавно був відкритий новий хореографічний клас за сучасними стандартами.

Категорія: Газета № 91-92 16.11.2017 | Переглядів: 41 | Додав: Korespondent_g | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 293 294 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz