Вівторок, 24.10.2017, 12:33
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » Архів матеріалів

Свято людей мужніх професій

Указом Президента України 12 вересня 2008 року встановлено професійне свято День рятівника, яке відзначається 17 вересня. Цього дня Християнська Церква вшановує Чудотворний образ пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка з давніх давен є покровителькою пожежників і рятувальників.
Захищати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Зустрічаючи професійне свято, кожен рятувальник із почуттям гордості відчуває свою особисту причетність до вирішення загальнодержавного вагомого питання – забезпечення надійного захисту населення.
 Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежних, рятувальників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за безпеку людей від надзвичайних ситуацій.
З початку року на території нашого району виникло 21 пожежа, прямі збитки від яких склали біля 290 тис. гривень. Поряд з цим працівниками пожежно-рятувальних підрозділів району при ліквідації пожеж врятовано матеріальних цінностей на суму понад  1 мільйон 400 тис. гривень. 

Категорія: Газета № 73-74 14.09.2017 | Переглядів: 29 | Додав: Korespondent_g | Дата: 14.09.2017 | Коментарі (0)

Щоб  село  жило

Нема такого дня, щоб Микола Голуб, керівник відділу № 1 (село Бережинці) ТОВ «Україна-2001»  по кілька разів на день не приходив на ферму господарства. Бо ж, крім рослинництва, у відділі розвивається тваринницька галузь. Люди мають роботу, з 72 працюючих тут зайнято 23 чоловік.
- Що  то за господарство без ферми? – міркує, - а так сіємо багаторічні трави, є сівозміна,а ще ж – органічне добриво. А головне для мене, що в селі люди зайняті, не спотикаються по заробітках. Та й зарплата непогана, найменша – 6 тисяч гривень, у доярок буває і 15 тисяч. 
На сьогодні на фермі відділу утримується 270 корів та 200 голів молодняка. Кілька років тому в обох корівниках зробили реконструкцію, встановили молокопроводи, замість жолобів запровадили кормові столи. Ремонтні роботи продовжуються, тепер в корівниках встановили сучасні вікна, металеву загорожу на літньому таборі, проходить заміна гноєтранспортерів, ремонтуються приміщення для молодняка та родильного відділення.

Категорія: Газета № 73-74 14.09.2017 | Переглядів: 385 | Додав: Korespondent_g | Дата: 14.09.2017 | Коментарі (0)

Найцінніший скарб

Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Вона, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили і творять добро – добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей називають доброчинниками, благодійниками, меценатами, спонсорами. Такими словами-синонімами можна назвати людину, яка не байдужа  до чужих проблем – це директор філії « Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт  МХП»  Володимир Прокопчук.  Адже ніколи не стояв і не стоїть осторонь проблем нашого дошкільного навчального закладу. Це людина з широкою душею і щирим серцем, яка завжди йде назустріч. Завдяки йому у наш Човгузівський  дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» було придбано два сучасних газових котли. 

Переглядів: 39 | Додав: Korespondent_g | Дата: 14.09.2017 | Коментарі (0)

Щоб  зеленіли  ліси
Україна займає восьме місце в Європі за площею лісу. Загальна площа земель лісового фонду становить 10,8 млн гектарів, з яких 9,5 млн вкрито лісовою рослинністю. Характерним для України є нерівномірне розташування лісів, переважно екологічне їх значення і високий відсоток заповідників (13,7%). Кожен другий гектар лісу в Україні створений штучно. В даний час на підприємствах лісового господарства функціонує 649 постійних розсадників, тепличні господарства, де вирощують щорічно понад 377 млн шт. стандартного посадкового матеріалу, 16,3 тис. гектарів постійних лісонасіннєвих  ділянок.
А в нашому Теофіпольському районі лісовий фонд складає 970 гектарів і перебуває на балансі КП «Теофіпольлісвод». Основною метою підприємства є відтворення та збереження лісового фонду, проведення лісовпорядкувальних робіт згідно розрахункової лісосіки, затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів № 18/02 від 15.12.2016 року. 

Категорія: Газета № 73-74 14.09.2017 | Переглядів: 37 | Додав: Korespondent_g | Дата: 14.09.2017 | Коментарі (0)

То де ж та правда?

На сторінках газети «Життя Теофіпольщини» розгорнулась дискусія стосовно оцінки роботи Теофіпольської селищної ради. В статті «Свобода слова – не вседозволеність» Теофіпольський селищний голова В.Губіна зазначає, що правда єдина. От і ми, жителі селища, хочемо знати: «Де ж то та правда?». Це вже не просто «говорили – балакали»... Колись японський драматург Кобо Абе сказав: «Цікаво, яка втома настає раніше – від балаканини чи від її слухання?».

Зі слів селищного голови виходить, що селищна рада працює добре. Це жителі селища живуть погано, тому що вони не працюють в селищній раді. Дякуючи змінам на державному рівні сільські та селищні ради, на даний час, мають значні фінансові ресурси, а от вміло ними користуватись не можуть (або не хочуть), нічого не роблять, ходять, руки в штани. Нам говорять, що не варто так обурюватись. Як не варто, це ж наші кишені з яких крадуть гроші.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 108 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

У  розвідку  з ним  пішли  б -

не  вагаючись!

Саме закид Валентини Губіної щодо офіцерської честі Віктора Мовчана, спонукав нас, через газету, розказати правду про не колишнього офіцера, а справжнього, з незмінною позицією чесного патріота України. Тридцять років Віктор Петрович служив у Збройних Силах, був на відпові-дальних  офіцерських посадах.
 Після виходу на пенсію бере активну участь у громадському житті селища та району. У 2012 році організував і очолив громадську організацію «Громада рибалок Теофіпольщини» для захисту водойми від браконьєрів та «нових хазаїв» До речі, в Теофіполі за користування  127 га водойми не поступає жодної копійки до бюджету селищної ради. Проте це зовсім не турбує посадову особу Валентину Губіну. То ж Мовчан, разом із своїми однодумцями, хочуть щоб ставок належав громаді.
Особливо яскраво Віктор Петрович проявив свої оіфцерські навики, коли з перших днів Революції гідності організовував поїздки ло Києва. А також був одним з організаторів Майдану в Теофіполі. З перших днів військової агресії – він засновник  та активний учасник волонтерського руху.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 113 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Щоб світлим та радісним був новий навчальний рік

Незабутнім став День знань  для учнів Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Адже все-таки  знову для хлопчиків та дівчаток цього маленького мальовничого українського села продзвенів перший дзвінок,  його срібляста мелодія знову покликала  школярів та вчителів за парти затишної школи. Раділи діти, бо ж навчатимуться у рідному селі, поруч з домівкою. Раділи батьки, бо їх  діти будуть на очах, доглянуті, пильновані, ніким не скривджені. 
То ж свято пройшло піднесено, в урочистій обстановці. Звучав Державний гімн України, виступали і старшокласники, і першачки, розказували віршики та співали пісеньки.  З початком нового навчального року учнів, батьків та вчителів привітав директор школи Петро Стецюк, побажав здоров’я, натхнення у підкоренні знань, а ще – аби кожний день був сонячним та щасливим. Вручив похвальні листи відмінникам навчання – Інні Березюк, Олександрі Березюк, Вікторії Захарчук та Дмитру Мартинюку. Привітали учнів, батьків  та вчителів голова батьківського комітету школи Юлія Ільчук та методист методичного кабінету від-ділу освіти Леонід Триндюк.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 27 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Маємо   новий   автомобіль!

1 вересня у Теофіпольському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято під назвою  «Людина починається з добра». Цим заходом ми хотіли віддячити всім тим людям, які допомагали нам у придбанні автомобіля. 
  Наш автомобіль, яким ми підвозили дітей до Центру, прийшов у технічну несправність, а тому виникла велика проблема з підвозом дітей. Хвилювалися батьки, хвилювались і ми, але з ініціативи голови районної державної адміністрації Юрія  Маєвського  та підтримки голови районної ради  Андрія Петринюка  нам було виділено кошти для придбання нового автомобіля. І ось  1  вересня ми побачили  на нашому подвір’ї  новенький семимісний автомобіль. 
Розділити нашу радість прийшло багато людей: голова РДА Юрій Маєвський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун,   голова районної ради Андрій Петринюк,  директор Департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Світлана  Лукомська, начальник соціального захисту населення Наталія Лебідь,  депутат Верховної Ради України Андрій   Шинькович, депутат обласної ради Віктор Лебединський, начальник фінансового управління  Олександр Сапуга, голова ФГ «Кунчанський» Володимир Пицюк,  Кунчанський сільський голова Олексій Козачук  та  Новоставецький - Анатолій  Вальчук,  Гаврилівський -    Василь Гандовський.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 25 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Із  засідання  колегії райдержадміністрації

Про важливі питання життєдіяльності району велася мова на засіданні колегії райдержадміністрації , яка відбулася під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського 31 cерпня. Адже розпочинається новий навчальний рік, та й на часі – опалювальний сезон.
То ж спочатку члени колегії заслухали інформацію завідувача сектору містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Анатолія Шклярука  про стан здійснення заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року. Доповідач зазначив, що до зими комплексно підготовлено 50 будинків із запланованих 58 (86%), 32 школи, 32 дитячих садочки, 1 лікарня, 6 амбулаторій, 43 фельдшерських пунктів та заклади культури, 36 котелень із запланованих 38.
На балансі Теофіпольського ВУЖКГ знаходиться 58 житлових будинків, 20,3 км. – водопровідної мережі, 7,4 км. – каналізаційної мережі. Станом на час проведення колегії  житловий фонд підготовлено до опалювального сезону на 86%. Також на підприємстві підготовлено 3 одиниці снігоочисної техніки та заготовлено 100 тонн посипочного матеріалу. Проведено ремонт 0,5 км водопровідних мереж, підготовлено до роботи в зимовий період 5 водопровідно-насосних станцій із запланованих 6, 2 каналізаційні насосні станції із запланованих 2 та каналізаційні очисні споруди.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 28 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Україна  -  велика  родина

Україна... Золота чарівна сторона. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!
До святкування 26-ої річниці Незалежності України в райцентрі долучилася і наша центральна районна бібліотека,організувавши виставку нових видань про Україну та Теофіпольщину, видатних людей району та представила предмети декоративно- прикладного мистецтва нашої місцевості «Живи, Україно, для щастя і волі»..
Проведено святковий флешмоб «Україна  - велика родина», метою якого було залишити у серці кожного громадянина краплину любові до рідного краю, бо коли живе культура, звичаї, традиції нашого народу, ще більше збагачуємось не лише ми, а цілий світ.
Під час флешмобу, ведучою якого була Оксана Сокоть, бібліотекарі знайомили жителів з новими виданнями про Україну, бажаючі зачитували вірші патріотичної тематики. Бібліограф Лариса Кравченко підготувала і  роздавала присутнім святкові листівки, вітаючи з Днем Незалежності.

Категорія: Газета № 71-72 7.09.2017 | Переглядів: 26 | Додав: Korespondent_g | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 288 289 »
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz