Неділя, 18.02.2018, 22:47
Життя Теофіпольщини
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Жовтень » 19 » На часі
09:57
На часі

Обговорювали актуальне
У четвер, 28 вересня, голова райдержадміністрації Юрій Маєвський провів засідання колегії райдержадміністрації. Спочатку обговорили питання 
«Про стан забезпечення прав та законних інтересів дітей в районі, рівень злочинності серед неповнолітніх». Доповідач інспектор з ювенальної превенції Теофіпольського відділення поліції Юрій Ковальчук, зокрема, зазначив, що однією з основних причин зростання правопорушень серед неповнолітніх є послаблення виховної функції сім’ї або відсутність догляду та контролю за поведінкою дитини з боку батьків. За 9 місяців поточного року, неповнолітніми  скоєно 10  кримінальних правопорушень, 1відносно неповнолітнього, 5  кримінальних  правопорушень, 2 з яких за ст. 185 КК України (крадіжка),  2 за ст. 309 ч.1 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 1 провадження відносно неповнолітнього за ст. 125 КК України спрямовано в порядку КПК України до суду. Працівниками  відділення поліції  у відповідності до ЗУ «Про Національну поліцію»  з початку року здійснено 7 поліцейських піклувань відносно неповнолітніх,  які залишились без догляду. Спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації постійно проводяться превентивні заходи, рейди, відвідування проблемних сімей, документуються різного роду адміністративні правопорушення,  які дієво впливають на попередження росту дитячої злочинності, а саме за 9 місяців поточного року задокументовано за вчинення насильства в сім'ї  1  адміністративний протокол відносно неповнолітнього,  23   правопорушення за ст.184 ч.1 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків),  5 за ст.184 ч.2 КУпАП (повторне протягом року неналежне виконання батьківських обов’язків), 5 за ст.184 ч.3 КУпАП (вчинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років правопорушень, відповідальність за яке передбачена КУпАП), 2 (два) за ст.184 ч.4 КУпАП (вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність), відносно 9 осіб складено адміністративні протоколи за ст. 156 ч.2 КУпАП ( продаж алкогольних напоїв  неповнолітнім), 16 осіб притягнуто до відповідальності за ст.180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) та один за ст.180-1 КУпАП  ( перебування неповнолітніх в розважальних закладах, без супроводу дорослих родичів, після 22-ї години). Проводилась робота щодо притягнення до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків батьків та осіб, які їх замінюють – всього за звітний період притягнуто 12 осіб.
З метою стабілізації оперативної обстановки в молодіжному середовищі, зміцнення правопорядку серед неповнолітніх, посилення боротьби із підлітковою злочинністю, зменшення злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище, працівники Теофіпольського ВпН за 9 місяців 2017 року взяли активну участь у проведенні оперативно - профілактичних операцій «Канікули», «Літо 2017», «Урок», «Діти вулиці». Також провели спортивно-розважальний захід для учнів шкіл до Міжнародного дня захисту дітей, пізнавальні екскурсії школярів до відділення поліції, заходи «Юні інспектори руху», «Дитячий КВН», «Дитячий малюнок», сприяють поширенню Пластового руху.
Співдоповідала начальник служби в справах дітей райдержадміністрації Оксана Федорчук, участь в обговоренні взяли начальник відділення поліції Сергій Стучинський та Новоставецький сільський голова Анатолій Вальчук. Адже питання забезпечення прав та законних інтересів дітей складне і дуже об’ємне, до нього повинні долучитися всі відповідні державні служби, органи місцевого самоврядування, громадськість. 
Далі про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Теофіпольської селищної ради звітувала селищний голова Валентина Губіна.  На території селища знаходиться 1343 двори, населення становить 7147 чоловік, дітей дошкільного віку – 823, 543 – шкільного віку.  На сьогодні бюджет Теофіпольської селищної ради – найбільший у районі, після двох уточнень він складає 9 476,418 гривень.
                
 Основними платниками платежів до бюджетів всіх рівнів, які знаходяться на території Тефіпольської селищної ради є: Теофіпольська ЦРЛ-1 570,4 тис. грн., відділ освіти Теофіпольської РДА- 1977,4 тис. грн.,    ПАТ "Хмельницькобленерго" - 958,0 тис. грн., ТОВ "Україна 2001"- 534,7 тис. грн., ПАТ "Теофіпольський цукровий завод" – 3 809,2  тис. грн.
По надходженню доходів на душу населення Теофіпольська селищна рада знаходиться на першому місці серед селищних та сільських рад району. Бюджет селищної  ради по видатках загального фонду за 8 місяців 2017 року освоєно на 75,5 відсотків до уточнених призначень  поточного періоду (план 5 061,9 тис. грн., використано 3 823,6 тис. грн.). 
Найбільшу питому вагу займають видатки на благоустрій – 67,9 %, найменшу займають видатки на субвенцію- 0,7 % .
            
Зокрема, проведено поточний та капітальний ремонт автомобільних доріг та тротуарів на загальну суму 1 718,8 тис.грн. (1 084,1 тис.грн. – загального фонду та 634,7 тис.грн. – спеціального фонду). Селищною радою виготовлені проектно-кошторисні документації на реконструкцію водопровідної мережі селища Теофіполь на суму 160 тис.грн., на проведення капітального ремонту водопровідної мережі по  вул. Шкільна на суму 11,3 тис.грн., капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Садовій між вул. Баюка та вул. Заводська в сумі 18 471грн. (укладено договір на проведення капітального ремонту на суму 1 158,72 тис.грн., внесено попередню оплату в сумі 347,616 тис.грн. – роботи розпочаті), капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. І.Франка в сумі 15,5 тис.грн. (документація становить 1 036,8 тис.грн.), капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Набережній в сумі 38,6 тис.грн. (виготовлена документація відповідно вартує  3055,5 тис.грн.), капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Берегова в сумі 32 тис.грн. 
Однак, хоч на підвідомчій території знаходяться Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1(433 учнів), Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (280 учнів), Теофіпольський НВК ЗОШ І ступеня-гімназія (216 учнів), ДНЗ «Зірочка» (138 дітей), ДНЗ «Білочка» (126 дітей), ДНЗ «Бджілонька» (136 дітей), і всі вони потребують значних вкладень, на їх розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази  селищною радою кошти не виділялися.
Як і на розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази Теофіпольської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Теофіпольського міського будинку культури та міської бібліотеки. Як і на фінансування програми «Безпечне місто».
З цього приводу Юрій Маєвський закинув докір селищному голові, як і у використанні системи «Прозоро», адже у Теофіпольського району – найнижчий відсоток проведення через цю систему тендерних закупівель.
Заслухали на колегії і звіт Карабіївського сільського голови Володимира Музики про виконання делегованих повноважень виконкомом Карабіївської сільської ради. Станом на 01.09.2017 року на території Карабіївської сільської ради проживає 473 чоловік, з них  в с. Карабіївка-  306  чол., с. Котюржинці – 167 чол. Всього зареєстровано 189 дворів, з них  23 -  нежилих. Бюджет сільської ради на 2017 складає 459,5 тис. гривень (рішенням сесії від 7 липня податкові надходження загального фонду збільшено на 36 тисяч гривень). Основними платниками платежів до бюджету являються: ТОВ «Україна 2001» - 253,7 тис.грн., відділ освіти – 148,8 тис.грн., ФГ «Котюржинці» - 3,9 тис.грн., ФГ "Шантія"-15,8 тис.грн., сільська рада 26,6 тис. гривень. Є над чим працювати при такому бюджеті виконкому сільської ради: це і надходження орендної плати з юридичних осіб, підтримка закладів освіти, культури та охорони здоров’я, проведення благоустрою населених пунктів.
Також обговорили на колегії інформацію  «Про стан дотримання законодавства з питань запобігання та протидії корупції», з якою виступила головний спеціаліст з питань   оборонно–мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату  райдержадміністрації Людмила Сорока. Відповідна робота проводиться, додержуються вимоги законодавства щодо забезпечення засад доступу до державної служби, зокрема проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, пов’язаних із виконанням функцій держави. Виконуються вимоги закону щодо забезпечення фінансового контролю, своєчасності та достовірності виконання обов’язку щодо декларування доходів.На офіційному веб-сайті оприлюднено графіки прийому громадян посадовими особами правоохоронних органів, номери контактних телефонів і “телефонів довіри”, “антикорупційних ліній прямого зв’язку”,  функціонує рубрика “Запобігання і виявлення  корупції».
З метою підвищення рівня правової культури і правової свідомості осіб, уповноважених на виконання функцій держави, проводяться  апаратні навчання, наради щодо роз’яснення положень Закону України “Про запобігання корупції”. За  звітний період до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.
Затвердили план роботи райдержадміністрації. З питань, що розглядалися, прийняли розпорядження. Юрій Маєвський підбив підсумки колегії, зажадав від відповідальних осіб їх неухильного виконання.
Галина Тебенько

 

 

 

 

Категорія: Газета № 79-80 5.10.2017 | Переглядів: 24 | Додав: Korespondent_g | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Погода
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
 • Теофіпольська районна рада

 • Теофіпольська селищна рада

 • Теофіпольська районна державна адміністрація

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новини України
  Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz