Головна » 2015 » Листопад » 5 » Спортарена
16:58
Спортарена

Великий футбол

Завершився Чемпіонат району з футболу 2015 року, в якому взяли участь шість команд району. Всі матчі пройшли в спор-тивній, коректній боротьбі, без особливих порушень, про що свідчить тільки три вилучення за весь турнір. Більшість ігор відбулись на Теофіпольському районному стадіоні при великій підтримці місцевих та приїзжих вболівальників.
Перше місце здобула крманда «Авантаж», яку підтримував великий меценат спорту, директор ТОВ ВКП  «Авантаж» Володимир Шуляк. Він придбав для молодих футболістів футбольну форму, м’ячі, забезпечував всі виїзди команди. За перемогу всі гравці отримали преміальні. Кістяк команди склали вихованці ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту, де тренером успішно працює Ігор Шишкін. Молоді гравці показали сучасний, гостроатакуючий футбол.
Друге місце в Чемпіонаті, з розривом у 2 очки, посіла амбітна команда села Строки. Великий ентузіаст футболу Сашко Ганджук зібрав хлопців з навкілля, які показали гарні ігри. Фінансово підтримували команду Валентин Грисюк та Володимир Лопушанський.
Гарну гру показали і святецькі футболісти, але вони посіли  третє місце. Капітан команди Олег Романюк  не давав розслаблятись команді. Молоді футболісти вперто виборювали призове місце. Не пропускали ігор  головні меценати команди Василі Васильовичі Мастії. За перемогу всі гравці також отримали преміальні.
Усім сподобалась і самобутня команда з Колісця, яку зібрав і керував нею місцевий меценат Анатолій Павліш. В команді брали участь виключно колісецькі хлопці, які показали неабияку спортивну майстерність. Хоч і посіли четверте місце, це для них не рубіж, вони здатні на більше.
Несподівано  команда «Газовики» з Теофіполя посіла в турнірній таблиці п’яте місце. З такими ентузіастами футболу як Олександр Янчук, Сергій Якимчук, підбором  футболістів, хорошим спонсором – керівником Теофіпольської дільниці Красилівської філії  «Хмельницькгаз» Олегом Кушніруком, хлопцям просто не повезло. А грали вони досить впевнено.
Хоч поляхівські хлопці посіли останє місце в Чемпіонаті, але в селі вони змогли зібрати багато молоді, вболівальників, а їхній спонсор Микола Якубівський придбав їм футбольну форму, мячі.
Кращі футболісти в своїх амплуа стали Дмитро Грицик, Михайло  Горліцький, Роман Бондар, Олег Романюк, Іван  Горчилов, Олександр Соботюк.  Кращим бомбардиром Чемпіонату району став газконторівець Олег Ільчук, забив 8 голів. Всі були нагороджені цінними подарунками.
Команди-переможці були нагороджені Кубками, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Всі команди отримали в подарунок футбольні м’ячі від районної організації політичної партії «За конкретні справи».
 На завершення свята фізичної культури та спорту відбувся фінальний поєдинок Кубку району з футболу, в якому «Газовик»  розгромив святецьких футболістів з рахунком 5:2.
Федерація футболу району дякує всім спонсорам , які підтримували і надіємось, що і надалі будуть підтримувати футбол: Василю Мастію, Володимиру Шуляку, Володимиру Пицюку, Володимиру Лопушанському, Аллі Лебединській, Андрію Петринюку, Сергію Гончару, Володимиру Каразею, Борису Пісоцькому, Івану Федоришину, Ярославу Кравцю, Анатолію Павлішу, Миколі Якубівському, Олегу Кушніруку та  іншим.
Олексій Голодрига, головний суддя чемпіонату

Категорія: Газета № 90-91 5.11.2015 | Переглядів: 68 | Додав: Korespondent_g | Рейтинг: 0.0/0