Головна » 2015 » Листопад » 26 » Спортарена
11:37
Спортарена

Старти та  здобутки

19-20 листопада у Хмельницькому пройшов чемпіонат області з плавання «Золота осінь». Вихованці Теофіпольської ДЮСШ «Колос» під керівництвом спортінструктора з плавання спортивного комплексу ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» Дмитра Третьякова  посіли тут призові місця.
Юрій Тимощук здобув  І місце – 50 м, 100 м  батерфляй, ІІ місце – 100 м комплексне плавання. У  Влади Поліщук -  І місце на дистанціях 100 м,  200 м комплексне плавання, ІІ місце – 50 м брасом.
З 28 листопада по 1 грудня в Харкові пройде відкритий чемпіонат України з плавання. До складу збірної  команди області включені наші  юні плавці Юрій Тимощук, Олександра Назаревська та Влада Поліщук.

20-21 листопада в Нетішині пройшов відкритий чемпіонат області з боксу. Вихованці відділення боксу ДЮСШ «Колос» посіли наступні місця:
І місце – Бондарчук Микола, Сергій Сахарлєнко, Дарина Шимчук; ІІ місце – Алекс Сафеян; ІІІ місце –Богдан Ангелюк.

Нещодавно  у Хмельницькому  пройшов відкритий Кубок України з боротьби кураш серед молоді та дорослих. Вихованці Теофіпольської РМ ДЮСШ «Колос » учениця Теофіпольського НВК «ЗОШ  І ступеня-гімназія»  Руслана Проказюк,  учень Теофіпольської ЗОШ  I-IIIст. № 1 Роман Коцун  та студент Національного Кам’янець-Подільського педагогічного університету  Олег  Яцюк   стали бронзовими призерами цього  турніру. Учень Човгузівської ЗОШ I-IIст. Олександр Шалан посів  IV місце. А серед чоловіків Олег Яцюк ще й  став срібним призером Кубку України.

У Хмельницькому також пройшов чемпіонат області з боротьби дзюдо. Вихованці Теофіпольської РМ ДЮСШ «Колос» в запеклій боротьбі завоювали наступні місця: I місце у ваговій категорії до 44 к посіла  учениця Теофіпольського НВК «ЗОШ  І ступеня-гімназія» Катерина Маринюк ; II  місце у ваговій категорії до 63 кг в учениці Теофіпольського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Руслани Проказюк,  VII місце зайняв учень Теофіпольської ЗОШ  I-IIIст. № 1 Андрій  Маринюк.
Руслана Проказюк  увійшла в збірну команду Хмельницької області  для участі в чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив в м.Луцьку 21-23 листопада. Наша вихованка зайняла 12 місце.

Щороку з осені по весну  тривають змагання дитячо-юнацької  футбольної ліги  області. Цьогоріч команда району бере участь у лізі у двох вікових групах: молодша - 2002-2003 р.н.,  старша -  2000-2001 р.н. Змагання  проходять у трьох  групах, в кожній -  по шість команд області. В нашій групі беруть  участь сім команд: Староконстянтинів, Нетішин, Красилів, Волочиськ, Теофіполь, Славута, Хмельницький «Поділля». Наша молодша команда в першому колі посіла другу  сходинку, старша – п’яту. Команди тренують Ігор Шишкін, Віктор Михальчук та Олександр Царук.
Ірина Дворецька, директор ДЮСШ «Колос»

Категорія: Газета № 96-97 26.11.2015 | Переглядів: 122 | Додав: Korespondent_g | Рейтинг: 0.0/0