Головна » 2015 » Грудень » 17 » Спортарена
09:06
Спортарена

Спортивні новини
Нещодавно команда  відділення боксу Теофіпольської  РМ ДЮСШ «Колос» під керівництвом тренера Олександра Кеди взяла участь у Всеукраїнському турнірі пам’яті майстра спорту Василя Лотоцького у Луцьку. Наші «колосовці» представляли Хмельницьку область, також були команди з Київської, Рівненської, Житомирської, Волинської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. У напруженій боротьбі наші хлоп’ята показали неабияку майстерність,  то ж результати такі: Сергій Сахарленко та Андрій Слєсар у своїх вагових категоріях посіли перші місця, Андрій Михальчук – друге, Микола Бондарчук, Богдан Ангелюк – треті.
Висловлюємо вдячність перевізнику Сергію Іванчуку, адже безкоштовно надав свій бус для перевезення нашої команди до місця змагань та назад додому.

На початку грудня в Тернополі пройшов відкритий чемпіонат Тернопільської області з плавання, присвячений Дню Збройних Сил України. Успішно виступили на ньому юні плавці РМ ДЮСШ «Колос». Юрій Тимощук посів перші місця на дистанціях 100 м, 200 м (батерфляй), друге – 50 м (батерфляй); Олександра Назаревська була першою на дистанції 200 м на спині, другою – 200м та 400 м( на спині); Влада Поліщук посіла друге місце на дистанції 100 м та 200 м (комплексне плавання), була третьою на стометрівці (брас).

Нещодавно в Нетішині відбувся відкритий чемпіонат міста до Дня енергетика. Участь у ньому взяли вихованці молодшої вікової групи відділення плавання РМ ДЮСШ «Колос». Для більшості з них це були перші виїзні змагання. Однак Аліна Тітарчук, Максим Яковчук, Мирослава Кушнір отримали треті результати на дистанціях у 50 м (брас, на спині, батерфляй, на спині).
Допомогу у відрядженні на змагання надав благодійний фонд «На благо України» Вадима Лейві.

11-12.12. 2015 року в м. Підволочиськ Тернопільської  області проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті землякам, які загинули в зоні АТО. У ньому взяли участь 10 команд: з Івано-Франківська, Тернополя, Стрию, Золочіва, Смиги, Волочиська, Скалата, Теофіполя та дві команди господарів турніру. Команду Теофіпольського району представляли учні-спортсмени ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту та ДЮСШ «Колос», тренери – Ігор Шишкін, Олександр Царук, Віктор Михальчук.
В груповому етапі команда Теофіполя зіграла з командою м. Івано-Франківськ - 2:0, м. Волочиськ – 5:0, м. Підволочиськ  2 – 3:0, м. Золочів – 2:1. У своїй підгрупі команда Теофіполя посіла  перше місце. У півфіналі поступилися команді  з Смиги. У матчі за третє місце  обіграли команду з Волочиська, то ж за підсумками турніру стали третіми. Кращим гравцем турніру визнано нашого Назарія Лазаріва.
Ірина Дворецька, директор РМ ДЮСШ «Колос»

Категорія: Газета № 102-103 17.12.2015 | Переглядів: 121 | Додав: Korespondent_g | Рейтинг: 0.0/0