Головна » 2017 » Листопад » 30 » Спортарена
11:48
Спортарена

Змагання, турніри

На початку листопада в Красилові  відбулася  обласна Спартакіада серед ДЮСШ з настільного тенісу. Участь у ній взяли учні Теофіпольської ДЮСШ  Дмитро Зарічний,  Дарина Лубковська, Кирило Абієв, Ніна Богдан. В загальному заліку команда посіла  23 місце. Тренер-викладач – Олена Лизак.
У  Кам’янець-Подільському 9-12 листопада пройшов  Всеукраїнський турнір з  боксу, присвячений пам’яті  відомого боксера Миколи  Солопчука. Участь у турнірі взяли і спортсмени Теофіпольської ДЮСШ.  Богдан Горголь у ваговій категорії (44кг) посів І місце, Борис Стецій у ваговій категорії (46кг) посів ІІ місце. Тренери викладачі – Олександр Кеда та Андрій Сусь.
26 листопада Теофіпольська  ДЮСШ проводила турнір з волейболу серед юнаків та дівчат 2001 р. н. та молодші, присвячений пам’яті жертв Голодомору. На турнір були запрошені команди зі Славути (юнаки і дівчата). Участь у турнірі взяли  всі відділення ДЮСШ: команди с.Воронівці (дівчата), с.Поляхова (дівчата) та збірна команда району (юнаки).
Серед команд дівчат: І місце посіла команда  с.Поляхова, ІІ місце  - м.Славута і ІІІ місце -  с.Воронівці.  Серед юнаків І   місце вибороли збірна команда району. Тренери- викладачі  Анатолій Качан, Віктор Цимбалюк Олександр Мазурок  та Олексій Рудюк.
Дмитро Ништ, директор ДЮСШ

Виступили  вдало

Нещодавно в Антонінах  Красилівського району відбувся турнір з міні-футболу  пам’яті відомого тренера Анатолія Черняка. Участь у ньому взяла новостворена команда ФК «Теофіполь», за яку зіграли Богдан Городовий, Андрій Лебідь, Денис Параїл, Владислав Яворський, Гегамік Лазарян, Віталій Фрей, Володимир Дролюк та Артем Садов’юк. Виступили вдало, одну гру програли, дві – виграли. В результаті посіли почесне друге місце.
Ми, ветерани, віримо, що майстерність ФК «Теофіполь» зростатиме, що попереду у цієї молодої, але   згуртованої команди, ще буде багато перемог та успіхів.
Василь Сторожук, голова ГО «Федерація футболу Теофіпольщини»

Категорія: Газета № 95-96 30.11.2017 | Переглядів: 26 | Додав: Korespondent_g | Рейтинг: 0.0/0